Prijava

Игра, а докле, видјећемо.

E ps nemam šta da razmenjujem jbg ako mi veruješ nisam ni pogledao fantazi uopšte jer ne znam ni šta bih menjao ni ništa, igramo jbg ali ću da sačekam sa izmenama verovatno do narednog kola da ako se uoči neka pravilnost u promeni cena pa da mogu na osnovu toga da se orijentišem.

Promenio bih ja ovu trojicu koji su podbacili, hanga, singlton i dešon tomas koji nije podbacio nego eto nekonstantan je jbg, ali šta mi garantuje da recimo hanga koji je imao 2 i trebalo je da padne maksimalno s cenom (ne znam da li je, nisam gledao) neće otići u maks. rast sad sa indeksom 7-8. Baš nemam predstavu, čak ni ovoga pjera džeksona ne bih uzimao jer se ne zna koliko će mu značiti ova partija od 45, a da ponovi nešto slično, pa i preko 25 - neće nikad.

Možda i promenim ovu trojicu navedenih, al' nemam pojma koga u igru sem da se oslonim na izostanke i mečapove ali kurac je to.

pjer džekson kapiten za svako poštovanje

Kuzmic se srgao, izgleda ozbiljno. Mora da je Legenda bacao madjije, Ognjene On je ljut!

Срећа па сам ражаловао Деколоа. Ваљда Швед буде бољи капитен.

И у избору Рендолф - Данстон ја изаберем овог другог који неће прећи 10 сутра.

И Рики Лидо ми не путује сутра на утакмицу из личних разлога. Па мајку му јебем у пичку.

Треба ли да помињем Грејнџера и Шенгелију који су се усрали вечерас?

Bez zezanja.

Zato je meni mekalum kapiten, ispreturao sam sve da ga ubacim, preskup je majke mu ga. Lakše bi mi bilo da sam jednostavno prodao dekoloa ali jbg ko se mogao nadati nuli od njega danas.

Па куд данас нађе...

Саучешће породици.

Ja u prvom kolu zaboravio da stavim kapitena, lololo. U ovom mi Sloukas kapiten. Ali me jebe De Colo majku mu jebem.

Čak sam i o simonu preozbiljno razmišljao ali odustao na kraju, ne znam koliko će se partija od -7 odraziti na cenu nakon drugog kola, ali kapiram da će i on pokidati.

Слукас игра ко змај.

Dobro sam skinuo kapitensku traku doncicu i dao je svedu. Usrase se doncic i sengelija.

Dzekson u jednom timu -3 u drugom -6. Ovaj fantazi me razjebava

Nadam se da će ti se Šved upuvati.

Ok je ovo. Sloukas 54 kao kapiten, Dončić 21, De Colo 6, Gudura 3.
Plus valjda ide 10% na Dončića i Sloukasa i Guduru. Što je fino.

па ја сам био убеђен да ће џексон да засере максимално сад, оно му је једном у животу било, срало га је прејако и изуо, није то играч те класе јбг, усталиће се на неком просеку од 16-17 и то је то.

али зато норис кол би већ могао много да пршти тамо.

од мекалума сад кад нема лида очекујем много да отресе, али баш много, мада ко зна, можда ме уканали јбг.

синглтон цар на полувремену -2, на крају 25, хаха. избацио сам га испрва, па одустао после.

а и мели исто, од -5 до 25+.
прелуд фантази, не зна се ништа апсолутно, ето мели, џексон, синглтон, деколо, све неконстантно, и још на све то не знамо формулу.

Uzeo sam norisa na u dva tima, u ovaj nisam mogao nikako da ga ubacim, jbg. Ali i dalje mi nije jasno ovo sa Dzeksonom, kako u jednom timu -3 a u drugom -6, sta racunaju oni koji kurac?