Prijava

па капитен ти је у том другом, дуплирали му скор, хахахах

Aha. Zanemarite ove postove na prosloj strani.

Jel se Rendolf nešto razjebao?

јесте, ишчашио раме или истегао неки мишић на рамену (нисам сигуран шта је од та два) на старту треће четвртине, питање је колико је озбиљно, није улазио после тога

Ko je ubacio dzeksona jasam ko je izbacio tiodora jasam takodje. Nisam se nadao da dzekson ponovi ono polivanje po glavi al sam se nadao da izadje na makar 15 on u minus debilko... A tiodora je bilo ocu necu ocu necu al otisao u mali pad i reko aj da ga vadim da spavasam kredite i gledaj majmuna. Ostavio sam rikija leda sad vidim umro mu cale pa jebo te cale ajzei tomasu sestra poginula pa igrao, djenka isto igrao kad mu neko umro ne secam se ko

ја случајно ушао на еурохупс тик пре звездине утакмице и прочитао то, па нисам стигао да вам кажем (џд)

Kad ti sutra Lidova izmena nabije -3. Ja ga izbacio pre neki dan još kad su otključali I nisam menjao, sreća jer ne bih video

Pozz iz Madrida inače. Imao sam želju da idem na utakmicu al nisam nalazio karte jeftinije od 110e, mnogo brate

ма нисам ни имао лида ја у прошлом.
али сам због његовог изостанка гледао на све начине мекалума да угурам па сам убацио принудно и гила јбг који ће вероватно да се напуни фауловима против јанкунаса и изјебе ме, но јбг сад.

у, до јаја. туристички нешто? одакле си хватао авион и кол'ко је пара било отприлике?

много бре, скоро к'о карта за цео ф4 овде

Kako si prosao sa singltonom pametni?? To sam pomislio da ti kazem na poluvremenu posle sam se ujeo za jezik haha

Raduje me dekolooooova nula iskreno

Imam 73 od cetvorice, nije tako lose. Al sa kapitenom a jedan dzekson u minusu

Ja sam u decimalu isti k'o i ti od istog broja igrača, samo bez kapitena. Mekalum sutra donosi 73 sam.

Edit: A smorio sam se sa singltonom k'o konj i posle nisam ni pratio tu tekmu, haha, gledao real i fener produžetak, tek posle video da je ubio u drugom.

Ali što su se zajebali nemci sa mitrom, hahah, obesiće se trinkijeri

Brt dao bih sad dva soma samo da se upuva mekalum haha i nadam se da oce dekoloa imas jelda?

A za mitra...pa jbt pitali smo se letos kojom magijom im ga je coki legenda uvalio i jos dobio obestecenje hahaha nemci propo a i kladze sto ga drze na 9,5 sta je tek sa njima xd

Imam imam falabogu ko bi ga izbacio pred real

Pa daj jbg xd

Sutra na njega plus kao vrata čim otvorim oči, na holisa tompsona isto ako izostane papanikolau, a printezis mora jbg nema ni spanulisa ni tilija

рендолф ван терена макар месец дана, кузмић изгледа завршио сезону са покиданим лигаментима. капирам да реал већ гледа кога да доведе за под кош сад и да ће бити нека звер, типа да отму митра из бамберга.

Odzo pakuje kofere