Prijava

Ironican sam bio, vidis smajli, ljulj ubica. E a kako cepa preko ruke i u padu, sto onda rece onaj komentator ljulja je bolje pustiti samog na sut tako mu je manji procenat nego kad uzima teske suteve

Ha ha a jeste lud komentator tačno je to

Nema tu šta ljulj bi morao biti mvp prve polusezone, tu su nagradu uveli sad od ove godine, valjda u dudinu čast on kao dodeljuje

Pa ljulj ili kvinsi ako se vrati kod nas. Ja sam ga zato uzeo sada jer ako se vrati skocice mu cena zbog uloge u timu koja je kod nas ogromna a tamo samo velika pa ce mu i cena skociti samim tim. Ako nista kad potpise za kkcz prodam ga(dok moze da se rkeljise pre pocetka) i uzmem 300-400k nit oro nit kopo. Kao sa ovim sajbirom spika neka

Добро је и вас двојице, одморите мало. :)

U bre kako o tome nisam mislio

Hvala brt odoh čas da regulišem to zaboravio sam da nije isto kvinsi u zvezdi i bilo gde drugde, zato je i prošle sezone u makabiju koštao 30 a u zvezdi 60-70, normalno

Lagane su to pare, dobar plan baš

Već mu je skočila cena za 0.1m $ čim su pomenuli da je bilo kontakta sa zvezdom, smorio sam se sad...

Pa dobro, jbg, uzmi ga sad ne moras 500 da zaradis kao 300-400 je malo?

Ja bih preskočio Ljulja ipak, teško će da se naigra pored Kampaca

е, за х2х, може 20 људи и мора се оправити комплетна лига пре почетка такмичења, не може касније да се улази као у ову регуларну.

ја сам ево склепао лигу за х2х и ви се пријавите ко ће, па ако нас буде 20 - ок, ако не буде - редуковаћемо на мање.

за сад рачунам:
ја
млатони
псето
стеван
дука
лечки
митке
максимилијан морел
миша23

то је 9 сталних за које знам да играју, осталих 11 нека се јаве

едит: овима са листе је послата шифра на пвт

Mene iste brige more u slucaju vonamejker-guler. Ipak guler pleni iskustvoma za vonamekera mislim da je zablistao jednu sezonu samo...

Koga imate iz fenera?

Meni se ne igra H2H jer će posle određenog vremena pola ljudi da odustane

Iz Fenera nikog

ја исто никог мада још немам оформљен тим, свега три-четири сигурна играча имам до сад, чешкам се ту око неких фенерових играча (гудурић под број један, јефтин је јако а ја мислим да ће му жељко дати 35 минута јер нема ко богдана да му замени, неће он ту превише да ротира...)

ништа, ако вам се не игра х2х угасићемо шта сад или ћемо скратити на 10-12 оних који редовно истерају сезону (ови са списка углавном)

Ma ima guduric snage i za 42-43min

Мање тимова у Х2Х лиги значи квалитетнију лигу, лол.

Лука Дончић најјачи.

Pa kad nisu ubacili branka da im nalupa samare

Lepo sam ih navukao da bacaju šaljive komentare, sad čekam prvo kolo bezbrižan. A ako budu ispod mene sto je realnost, ne gine im pišanje po faci. Al to su navikli jbg, posebno Acakg. Xd