Prijava

Pa ne radi Armin u kiosku

Лолек.... То са гарсоњером и кладионицом је солидна сиротињска спика на нивоу - Да имам милион евра, купио бих 10 станова и живео од најма....

to je cuvena jebaceva racunica sa stanovima.....ju ju ju...

nisam siguran kolko al ynam da neke ogromne pare treba da se poloze kad otvaras kladionicu. A da ne pricam onda ako nisi Knele licno kakve ces rekete morati da placas.

Држао је другар кладионицу, не знам је л' давао ишта, кладионица му је ваљда обезбеђивала телевизоре, слот апарете и то, али причао је да му је ситно остајало од зараде, типа 20%, 30% ил' тако нешто....

ja da imam para, mislim nije neka biznis ideja, ali iz drkanja, bih otvorio u knezu kao lokal za dvoje. Jedan sto da ima i dve stolice i konobar jedan da radi samo da sluzi to dvoje sto sednu i cekao bih da izadje prilog o mom lokalu u beogradskoj hronici i onda zatvorio

vidis da sam napisao iz drkanja, iz DR- KA-NJA!!

mislim razgrabile bi se picke glupe da sede u mom lokalu za dvoje stranci isto pa slikaju izbacuju na drustvene mreze a pice 500 dinara kisela 500 din kafa sedimo u UNIKATNOM I JEDNISTVENOM kafeu za dvoje ...

montazno da bude sve skovano od onih paleta

Izijem, došao bih u tvoj lokal, ali nemam djevojku, niti prijatelja, pa bih konobaru platio da sedi sa mnom i da popije jedan mutni sok ili šta želi već i snimili bi za novine i rastužili region

mene si već uspio da rastužiš