Prijava

Moze ali kad tvoja sestra bude primila moj kurac, znaci uskoro

za samousluznu autoperionicu ti treba, ako moras da kupis i plac, a uglavnom moras naravno...recimo jedno 60-70-80-90k evra, zavisi i gde je i kolko mesta itd

tvrdim da minimum 95% vukajlijasa ima ovaj novac u steku.

kod mene kosta 200din 6 minuta
plus ne znam kolko je usisavanje al kapiram da je i to 100 i nesto dinara....nek ispadne sve 300-400din....
a vamo platim 450 din, uglancaju mi ga i spolja i iznutra i prebrisu kad je mokar...u samousluznoj isteras ga onako mokrog posle 100 metara ko da ga nisi ni oprao

Video sam na sajmu automobila maketu samouslužne perionice, sposobna je da opere 40 dinara mesečno

Samoposlužna perionica kupa se

bez drkanja sad, trazim partnere za dzentlmens klab/zatvorenu kladionicu/kockarnicu
dakle membership se placa na mesecnom ili godisnjem nivou, clanstvo kad se stvori neka baza samo na neke jake preporuke, uz garanciju da je doticni mudo da ne davim kapirate
u pitanju bi bilo neki drkanje lokal tu negde u centru tj. da bude solidno pristupacan svima u bg, jer ce ipak biti malo povoljnih klijenata pa i u gradu od 2mil jbg
znaci prostor drkanje savrseno opremljen, privatne sobe, pa neki lounge za one koji vole zajedno da rokaju i celu tu atmosferu, hostese, bar drkanje uz besplatna pica naravno, za obroke nzm msm da je ok da postoji omanja kuhinja takodje drkanje, ali nzm jos da li naplacivati obroke, ugl clanstvom dobijaju pristup prostorijama, sve rekvizite i sranja koji prate to neko kladjenje i dzentlmensko druzenje i drkanje, sto ukljucuje i crtu, naravno sa razlicitim limitima za razlicite glave
e sad razne price postoje da kladionice zive od famoznih 50din tiketa i sranja ali nzm bas da li je to tacno, ja vise zamisljam ovo ko kad dovode whaleove tj. kitove u kazina u vegasu, daju im najjaci apartman i sve besplatno jer znaju da ce ostaviti minimum desetostruko, jer dolaze da se provedu i uzivaju, to su ljudi koji ne igraju zbog para, vec zbog celog tog iskustva i postovanja ove plemenite discipline kockanja i tog nekog dzentlmenskog druzenja, tako da je to ekipa na koju bih isao, pa zaposljavam i glavu sa dosta kontakata koja ume da sarmira i da brine o takvim klijentima, jer znaju biti svakakvi
ima tu jos milion sitnica na kojima se radi, nisam siguran ni stsa sam vam iskenjao jer sam iz glave rokao odmah bez razmisljanja, ali ko treba da razume razumece

pitanja kritike predlozi i vase ponude pocevsi od 500k e ostavite ispod

Moze! dogovoricemo se jos!

Jesi sa telefona pisao ovo?

Hahahaha
Prodaja stone island prisivaca hahaha

priznaj da si zamisljao scene kao iz boardwalka dok si ovo pisao, ljudi poput arnolda rotsteina dolaze kod tebe u taj objekat i ostavljaju gomile novca..

vrhunska ideja, samo skupa

kad se uortačiš s jakim lobanjama uz masne viceve, cigare i burbon, najmanji će ti problem biti 150 evra dnevno za te kanapee od lososa što te kopkaju

Hah pa jesam skauz nema sta

Pa to radj jbg, mada kontam takvo nesto se godinama gradi mozda i decenijama hah, a i pitanje bg i srbija kakvo su trziste za tako nesto

ma to kakvo je tržište ne treba da te brine, uvek ima više nego dovoljno ljudi koji žele i mogu da priušte lux ugođaj, pa i u srbiji ili u sijera leoneu

vrhunski klub, hotel i restoran će uvek da budu krcati, pa makar ih sazidao između dva legendarna objekta koja su tu već pedeset godina, stanovi od 4k evra po kvadratu u beogradu idu samo tako, al mora da bude beskompromisno u pogledu naprcanosti

samo da pogodiš neki razuman reket i dobar si xD

Klub da se zove "Prelepi Dendiji" pls pls pls

stanovi od 4k evra po kvadratu u beogradu idu samo tako

Ovo si sarkastican ili ozb?

Pa brt ideja je dobra ako si onako malo jaca glava sa ledjima dobrim, ne verujem da moze bas neki random lik da radi to a da nema nikakvih problema. Ne potcenjujem te sad da me ne shvatis pogresno, ne poznajemo se, samo kazem ovako generalno

pa naravno da ne mogu jebeno kad sam tanak kurac pun govana :D nemam jebeno ni nekog prijatelja vlasnika studija koji poznaje estradne zvezde nemam kurca fazon

ali ideja i san postoji eh