Prijava

Pa ozbiljno, Papet, ne dižu ljudi te zgrade i blokove bez razloga, šta je teško naći 20-100 ljudi sa trista soma evra u džepu, a da žele parkić za decu, sašu kovačevića za komšiju, kosta kafu i teretanu u prizemlju, obezbeđenje, lift od garaže do stana itd

idu najjeftiniji i najskuplji stanovi, zajebano je prodati ove od 85 kvadrata u kumodražu

To su sigurno neki kriminalci...

Armine mogu li da sanjam sa tobom?

Već zamišljam sebe kako igram rulet 2/2 oko 1 2/2 oko 25 2/2 oko 6 2/2 oko 22 i pojačano 2/2 20 kruna u 17 i 20 ruka 40k igram rulet orfu igram suze od dima idu mi

Pa udri majku ti jebem pa udri majku ti jebem

Sećam se pre 5-6 godina Arlovski i ja rulet igramo meni ruka 20k njemu 500 dinara pa meni daje a ja mu prebacujem krdite pa on meni pijemo besplatni šesti dupli džek i skakućemo u mestu jer nam se kenja

Što se biznisa tiča - sala za venčanje

samo sala ili i KATERING?

I kićenje svatova

hala za vencanja - 100k

100k je zemljište u pravu si

Radilu drugu neki projekat oce da pravi kad se zalebi jos malo za 400 ljudi 350 k evra gore dole

ode 50k evra samo da klimatizuješ

nadam se da arming ne planira da drži 400 džentlmena odjednom u tom lokalu

ode 50k evra samo da klimatizuješ

I see what you did there xd

Armine u reklamu za "Prelepi Dendi" da stavis da musterije mogu da ocekuju luksuz grejanja lokala na cak 3 klime.

dobra ideja za vukajlijase sta bi mogli da rade ako su nezaposleni:
izdavanje jahti.....bogatuni placaju dobro tipa za vikend ko zna kolko

Biznis samo beli luk, lešnik, bamija, rukola, uzgajanje eko hrane i tih ludila, može i paprika skupa je a rađa dobro, čeri paradajz itd.

biznisom se baviti mora, nasušna potreba nas biznismena.

sta bi ste radili sa 20k?

inace obozavam da citam po forumima savete ljudi koji rade u kiosku ili tako nesto za 15k dinara i onda kad neko pita gde da ulozi pare ovi im kao najveci strucnjaci na trzistu daju ideje...
neki lik pita sta da radi sa 30k evra, kaze jedan (bednik) kupi za jedan deo para nekretninu, za drugi deo para otvori kladionicu, danas se svi klade, para ko rize....i tako neke gluposti....ono ne znaju ni osnovno da za kladzu treba da ostavis ogroman polog novca, plus druga stvar sto se zna kakvi ljudi mogu da drze kladionice

i svi kad predloze posao samo pricaju teorijski one najbolje stvari i racunice, niko nema da kaze ono prednosti i mane okruzenja, snage i slabosti preduzeca, kako vec ide, nego samo puka racunica kao podrazumeva se da kad nesto otvoris sve ce da ide ko po loju po planu