Prijava

kosmo ja sam vec presao preko toga nista ne cisti dusu kao oprost i pokajanje.i ja sad mislim da mozda ima nade za ljude na ovim prostorima.velikiblek, to jeste ako imas odabranu.jeste, hteo sam i da se slikam kako placem nego ne mogu da prebacim slike sa tel na komp jer mi je ostecen usb kabl

за Рађарда Курац за сваки случај

ti imaš +190 i nešto. ako ti ja sad obrišem tih pet definicija jel znaš da ostaje da piše +190 i nešto al nećeš moći na forum

Ko bi njemu brisao definicije? Skoro sam siguran da su namerno lupali nekom hermelinu ili slicnom debilu minuse I kad je pao ispod 50 nista se nije desilo.

Ok mozda je imao odabranu ne znam

Романија

за Рађарда Курац за сваки случај

Ti ne razlikuješ dobroćudnu jadikovku labokv-a od čekaoničarskog izmamljivanja pluseva, a to može da se desi samo ako NEMAŠ SRCA

изрокао сам ти минусе сад лабо

Pogledaj ove ljude na prošloj strani, nijedan negativan komentar. Znaš zašto?? Zato što IMAJU SRCA

Ovo je moj poslednji post na ovoj temi, dajte mi vaše pluseve unapred zahvaljujem

Bravo majstore svaka čast našao si ga na fejsu i sad uvijeno k'o pičkurina ne ostavljaš ime i prezime ali ipak hoćeš da ljudi vide
Koga bre ti ismevaš koji kurac

Mladen Kandić Kurac
- kurac + kulen

Pregotivim kad neko ispizdi makar i ja bio taj

Al ja sam vec napisao da sam ga nasao na fejsu i pisao ovo sve jbg.

Al ti se krijes acko, probao sam al te nemogu naci..

3 dana mi je ovo

jedino ako ovde ima neko ko nije znao da je thilmo mladen kandić

A sto si ga trazio tilmo?