Prijava

Da vidim dal izgleda slepački kao što su mu postovi ovde.

Sta si mislio, ću ga trazim da bijem i to. Xd

Ne krijem se batke, možeš na fantaziju da vidiš, samo nemoj fenderu da kažeš ostaću bez grkljana, zazirem i dan danas kad idem mračnim ulicama

Ne nego mi nije nikad palo na pamet da nekoga trazim da vidim dal je slepac pa ono

Pa ono, 95% ljudi koji su godinama ovde se ne kriju, tj znam kako izgledaju. Al recimo neam pojma kako izgleda kosmopolita i kilogram a oni najviše frkću. Xd

Doduše, tu su trući, kurac, izijem i jos neki. Al njih dozivljavam kao crtane likove. Xd

Kako li oni tebe dozivljavaju pitas li se

Dao sam ti sve pluseve i zvezdice nadam se da će to malo da te oraspolozi.

Dobro bre pseto napusis mi se kurac dosadan si jbt.

Mislis da sam ja dosadan vidim

ne radi se o plusevima nego sto je neko hteo iz cista mira da me ukloni sa foruma, davao minuse sa duplih naloga, a ja napisao samo jedan post i sjebao mu sav trud.jbg to je iq od 160 na delu.pa mene su zvali ovi iz mense da idem sa njima na taru 7 dana, zvao me jedan tel i kaze ajde sa nama na taru imamo smestaj, hranu i sto za stoni tenis, ja reko koliko riba ide?kaze-samo jedna.aooo pa koji cu kurac onda tamo.marko ako si mi dao minuse sad me zabole.ne mogu da stignem svima da odgovorim previse sam popularan.ovo je bila jedna od onih dobrotvornih akcija i zalosno je sto ima ljudi koji to ne odobravaju.ti ces tilmo da kazes za nekog da je kreten, trazis ljude po fb sve znas koji ljudi ne kriju nalog koji kriju vrv imas to i napismeno.jos samo fali da krenes tim zlatiborac automobilom da nas trazis po gradovima.od sad kad vidim kola sa nalepnicom zlatiborac moram da bezim

ЛАЈФ ГОЛС: бити популаран на Вукајлији

Ja nisam znao da je ćilmo Mladen al banuj ćilmera svakako.

Mnogo pridajes sebi znacaja Labo iz Kraljeva

Banujte i ovog mejmuna maestra

Svrsim ti u grlo

ma jel sam ja trazio pluseve, nisam.ja sam samo hteo da iskoristim priliku da napisem post dok jos mogu, nije mi ni palo na pamet da ce svetlana da mi odabere def.meni je glavna namera bila da iznapusavam tog sto mi daje minuse i da ukazem na manu sajta.msm da ni na jednom sajtu na svetu korisnik ne moze da izbaci drugog korisnika, a ovde su ljudi nasli foru kako to da urade i to se zloupotrebljava.ajde bre necu da se pravdam, sta me briga kako ce ko da protumaci

Lupajte mu minuse jos 11 i skidamo ga sa foruma

Lupajte mu minuse jos 11 i skidamo ga sa foruma

dobro nisi dodao ono decje utata na kraju, skroz je ocigledno da si mentalno zaostao