Prijava

Gospodine,.... Gospodine, ja bih vas najlepše zamolio da prekinete da pišete takve gluposti i iznosite neistinu!

"Ovo je prejako!"

Banja Luka Forum | 21. April 2007.

"http://vukajlija.com najjača stranica u ovom dijelu galaksije!"

@sandrinho | 18. April 2010.

Labokvova glava bi ovde dobro legla

Jebeni rados bajic ima li kraja njegovom teroru kakav je ovo kurac na rtsu

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.

"U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista.

Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao.

Ili čak poređenje čuvenog prideva 'kul': kul, kulji, najkulji"

Emisija RTS-a "Oko Magazin" | 24. Novembar 2009.

Poštovani Članovi Facebook-a!Zbog prenatrpanosti članova primjetili ste da je Facebook veoma spor. Ova poruka će kružiti svuda da se vidi da li je neki član aktivan ili ne. Ako ste aktivni, morate poslati najmanje 15 poruka drugim korisnicima (Copy + Paste), da pokažete da ste aktivni. Oni koji ne pošalju ovu poruku u roku od 2 nedjelje, bit će obrisani bez oklijevanja kako bi se oslobodio prostor za nove članove.* Pošalji ovu poruku svim svojim prijateljima da dokažeš da je tvoj nalog još uvijek aktivan i tako nećeš biti izbrisan.Osnivač Facebook-a @Mark Zuckerberg

ima clanova na cekanju neaktivni ce biti obrisani bez oklevanja

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.

ovaj je znao da ce sajt postati govno

Нисам у току па не знам, која је фора с оним ликом што је шатро купио вуку? Је л извалио да се зајебо ил није још?

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.

niko nije kupio sajt

ne znam kako je kod vas ubosni i imate li uopšte fakultete

Djoto 2017.

Majku najvise boli porodjaj deteta.. Ali bog je dao da majka voli ono sto najace boli!!