Prijava

Ne znam zašto sudite drugima po kriterijumima koje ni sami ne ispunjavate

Inače se prolivam I dalje, ista prica ko prošli put, danas sam sedam puta srao

ima cica nesto na tu foru, kaze:Ne ljutite se na sebe jer su vam se desili losi ljudi u zivotu.Ne mozete kod drugih prepoznati ono sto nemate u sebi!

opet proliv jbg ne kazu za dzabe da je dosadan!skec

ajde da ih bijemo

moram nesto da podelim cisto da vidite sta se radi u zemlji.ovo je ziva istina ne zezam se.
u jednoj pekari gde sam nekad kupovao dorucak radnice su bas dosadne.pita me jel vam treba pomoc ja kazem ne treba i onda ona pocne da mi daje predloge i jos prica bas glasno.kad kupim dorucak ona mi obavezno kaze hvala, dodjite nam opet, isto glasno.tako se svaka radnica ponasa.meni je to naravno bilo odvratno i islo mi na kurac posebno ujutru kad sam sanjiv treba da slusam da me neko davi sa predlozima za jebeni dorucak kao da sam nisam u stanju da odaberem sta cu da jedem.jednom seo unutra da pojedem dorucak a radnica mi kaze:sledeci put mozete da probate sa kobasicom imamo bas lep kroasan.doslo mi da je oteram u pizdu materinu.jasno je da im je gazda rekao tako da se ponasaju.promenim ja pekaru koja je dalje 300m al ne smaraju i jos imaju bolju hranu.danas mi prica ortak da je njegova riba pocela da radi u onoj pekari gde se radnice deru.ja mu ispricam da sam tamo prestao da kupujem zbog toga, a on kaze pa znam tako im rekao gazda da moraju da pricaju glasno da se cuje do ulice, to im je kao reklama, da ljudi vide da tu ima nesto.tako skrecu paznju na sebe.sad razmisljam dal da kupim sprej i napisem na njihovoj reklami:NE KUPUJTE OVDE.hehe

Ово што каже Рус

u jednom butiku su radnice obuvale musterije.cim uzmes patiku u ruku ona kaze:hocete da vam donesem da probate.kad hoces da probas radnica te obuva ne mozes da je oteras, moras bas da insistiras da se sam obujes.koji je to primitivizam i jadni radnici u ovoj zemlji.tako su nekad na hrvatskom primorju albanci sto imaju radnje vukli turiste za rukav, maltene te odnese u radnju.pa se onda zapadnjaci pobunili nisu mogli da trpe taj primitivizam i onda je policija zabranila albancima da to rade.sad ne sme da te pipne

i sad covek misli da moze nesto da postigne ako se ponasa pristojno a primitivni albanci imaju radnje po hrvatskim letovalistima i puni para.mora da se bude napadan,kad se konkurise za posao treba hvaliti sebe max i ako nesto ne znas da radis kazes da znas.gasic moze da bude ministar cega oces, sta god treba on sigurno kaze da zna-mogu ja to.

Radujte se, bar nije vaša sahrana

Чистићете улице то вам не гине!

Kad će da nas izbrišu sa interneta i ko nam je gazda sada? Da mu se načestitam mile nove godine božića i uskrsa.....

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.

"Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega."

Psiholog | 20. Februar 2011.

Глупандеру , кева ти је проваљена , то ако си ти реко нешто за мене то је једна ствар а друга ствар је истина . Шта си ти ? Бог , па кад ти кажеш речено је јели ? Ти си најобичнија пичкица од метар и 20 кила коме бих поломио зубе као што сам до сад урадио многим таквима попут тебе . Курчиш се човеку кога зову бицепс , то да знаш . А то за Шешеља молим те немој да једеш говна као ни за Деретића јебали те Тадић и Чеда да те јебали пчко масонска продана .
Шунто , што се тебе тиче , често се питам како то да увек долетиш после овог идиота да га одбраниш пошто у расправи не може сам да изгарара . То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.