Prijava

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.

Ох тад ми је рођендан.

drKomadina
Medium kabal
Ordiniram po kućama!

Autor Đoto da se hitno prebaci na drugi nalog i da pročita pevece stolariju što sam mu poslao

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao wink emoticon

Đoto
22:14
JEBEM VAS SVE REDOM SMIRITE SE DA NE BISTE DOBILI SVI JEBENA TASTATURA SVEĆU VAS POBITI

Dilat Larat
Icon img 4480
Mrs u pockumateri nu zaspals sam

Zes in media res
Vokasi mog si jurca bxjwaiwodj

mali tigar dobro zna kad nesto nije u redu

Srela se dva dobra druga avijona u shkoli

Napravim ja tviter i vidim sad da me prati dvoje ljudi tamo i ne znam sta da radim. Glupo mi malo sa pisem a niko ne cita

resio sam da sutra polozim hipokratovu zakletvu.sto nas je vise pod hipokratovom zakletvom to bolje za covecanstvo

PIŠETE GLUPOSTI
1
2
3
Thumb screen shot 2018 01 10 at 02.09.58
Đoto
Gospodine,.... Gospodine, ja bih vas najlepše zamolio da prekinete da pišete takve gluposti i iznosite neistinu!

Triforce
Autor Đoto da se hitno prebaci na drugi nalog i da pročita pevece stolariju što sam mu poslao

pre 10 sati

EEeee sad videh ovo, sada ću da proverim PVT

ЗАТВАРАЈ ВРАТА!

Eeee Bade lebemu jebarnik