Prijava

Bil Hiks je bio veliki deo inspiracije za Tulov album "Aenema", njihov po meni daleeeeeko najbolji album. Imam ga i dan danas, sa onim omotom što koristi Frenelovu prizmu na kutiji da stvori onaj osnovni 3d efekat.
Šteta što je umro mlad, jašta. Još je veća šteta što materijal koji od njega može da se nađe na jućubu se sastoji od 3 miliona klipova od 3 godine delovanja, tako da se stvara iluzija ponavljačke prirode, što umanjuje veličinu njegove majstorije.

Mislim da bi ga danas SJW-si satrali u startu. Eno ga Dejv Šapel se vratio nakon brat bratu desetak godina, skockao materijal na nivou i rekao šupičkumatetinu, odmah me zaskočili sa svih strana što teram šegu sa trandžama, idem ja kući da brojim dolary i jebem ženu, a vi gledajte Stivena Kolbera i Džimija Kara, oni su baš ono hardkor.

S tim što bih dodao da su krindž u poslednje vreme najobjasnili Dag Stenhoup i naravno Lui Si Kej, pa opet evo ga ovaj potonji, sjebali ga što je u bekstejdžu vadio budalu pred napupelim mladim komičarkama, sad propo i on i sve što je radio, skinuli ga s netfliksa, tačno mi pripadne muka.

A Dagi Stenhoup je ipak mag, našao niš publiku kojoj može da čapri kako mu je zbog rasističkih misli tuki ekstra tvrd kada kara crnca kvorterbeka sa dredloksima u bulju pred punim stadionom. Obrnuo ceo krug i to je sad ok.

https://youtu.be/hY3W9Z4bdS8

Bil Hiks je bio veliki deo inspiracije za Tulov album "Aenema", njihov po meni daleeeeeko najbolji album. Imam ga i dan danas, sa onim omotom što koristi Frenelovu prizmu na kutiji da stvori onaj osnovni 3d efekat.

Dobra im je ona pesma Third eye, gde ide Hiksov citat. Ja ponajvise uzivam u 10.000 days, koji ljudi najvise hejtuju, odmah iza Lateralus i Aenema rame uz rame. A Undertow pesma mi je nekako prirasla za srce. Zanimljiva stvar, nisam otkrio jedno pa drugo, nego uporedo gledao neke Hiksove stand upove i dokumentarce o njemu, a posle toga cuo na radiju Shizm od Toola i poceo da slusam, bas sam se fino iznenadio kada sam video da ga postuju do te mere da im je i album inspirisao.

Zanimljivo je kako Hiksov stil niko nije nastavio, recimo Karlin je dobio naslednika u Lui Si Keju, Prajor u Marfiju, Marfi u Takeru i manje-više svakom crnom komičaru osim Šapela... Hiksov stil je bio toliko surov da ni onakav kakav je bio danas ne bi prošao, a kamoli neka evolucija istoga.

Пишете глупости.

Tacno Che vu, Hiks ode u Teksas i napusi ih da su teske seljacine retrogardne, a oni se ubiju od smeha. A danas bi sa takvim humorom zesce najebao, tada su ljudi jos imala smisla za pametne fore i da se nasale na svoj racun.

Ma de brt pa jeste gledali Hiksov intervju gde priča kako ga na jednom nastupu umalo nisu zaklali sad ću probati da ga nađem baš

A što se Karlina tiče, ja mislim da njegovo stvaralaštvo ne može da se "nastavi", da se izimitira i proširi možda, ali onakvu bistrinu uma i lakoću sarkastičnog nabrajanja svega što nije u redu sa ljudima je samo on mogao imati

Ala ste vi u toku sa tim americki komicarima, moram da pogledam to.

Sinoc pretih maljem IKUpatorima.udarim ga u glavu i posle bude ko mi.Molim .ucene ljude i doktore, da priznaju Epidemiju Bolesti Inteligencije.tj IKUPATIJU./ljudi ko zombi hodaju polako bez osmeha bez novca!potrosacka korpa je daleko.pocetni lek??citanje aforizama Minimaksa . za izlecenje Dusko RADOVIC./dobro jutro beorobe.\ i u cast Kineza i njihove godine kera/resenje za lutalice\vic od Minimaksa. Ide ulicom veliki pas i naidje na malog psa .I veliki kaze AV AV AV .a mali av av av

Zbog nerasčišćenih odnosa u vezi NATO bombardovanja 1999
kao i Uskršnjeg bombardovanja za vreme WW2,
NE šaljem u Ameriku, Englesku i Izrael.

ovaj fenderov komentar ko nekakav metadata, temp fajl il nešto

Mala bi se ljubila nije joj lako, mala se zaljubila i to bas jakoo, visi stepen ludila, daj boze da je san to, jer sad bi se probila sve je stvarnoo

ovaj fenderov komentar ko nekakav metadata, temp fajl il nešto

Ма јок. Ово су статуси са Фејса. Човек има 70 година, открио пе пар месеци Фејсбук, али му писменост није јача страна.

Može li nauka da objasni ovo? 為ゖオ謁フ依

Дођо кући с јутарњег ђогинга малопре, увати се за курац јбт ладан као змијче ујутру.
Поука: кад трчите зими ладан је курац ;)

jebeni džogeri, crkli bi da te ne obaveste da trče, jebo te kejsi najstat u dupe, poluobrvarčino ladnog kurca