Prijava

maestro zaston si se uzivio u ulogu kaludjera i prosipas muda po forumu omalovazavajuci druge.

Vise si kao cole iz male nocne muzike :)

Hahahah necu sa jebem kokosku

Tilmu i Marku se ne svidja pa namesticu da mi zvoni tel ova muzika iz serije

Ja bih stavio ali kad imas ajfon onda ti nista drugo nije zvono nego default zvono

Ma ima neki klinac ovde program nego sve me mrzi

Ако нађете ђе ону вестерн музику код обрачуна у манастиру, окачите молићу лепо.

Мају би јебо јако

ona doktorka je simpaticna

Фине пичоке је нашао Бјела, само их потамани онако момачки... Једва пар комада претече.

Ja sam decko sa planine zeljan picke ko slanine -Mitke

iskuliraj batice

Ја да искулирам? Па ти трчкараш за људима по сајту ко чивава и лајеш из све снаге, а не јебе те нико ни пет посто. Можда ипак да размислиш ко треба да искулира?

Ma samo u vezi tih picki iskuliraj, nemoj biti pickopacenik toliki

Кажи Вокасију, он је покренуо тему Бјелине пичке.

Fiktivan je i lik Alimpija Mirića Kaluđera. Njegov nadimak mi je kao ideja došao nakon iščitavanja dnevnika Tase Milenkovića, prvog srpskog učenog policajca, gde on u popisu beogradskih bandi pominje jednu koja se zove "Kaluđeri". Inače, sam Kaluđer u sebi baštini stripovsko nasleđe jer je jednim delom bio inspirisan Marvelovim ikoničkim negativcem Kingpinom. Na sreću, Gordan Kičić, koji je dobio tu ulogu, veliki je poznavalac stripa, pa nije moralo mnogo da mu se objašnjava, a da famozno stripovsko poreklo bude još jače, Gordan se pobrinuo tako što je kao inspiraciju za lik uzeo, između ostalog, Hita Ledžera i njegovu rolu Džokera u filmu "Mračni vitez". Psihopatski tikovi, mimika i izrazi lica, uz obavezan dijaboličan osmeh, jasna su obeležja.

http://www.blic.rs/kultura/vesti/istorija-i-likovi-iz-stripova-kao-inspiracija-kako-je-betmen-zavrsio-u-senkama-nad/pbngk69

Митке
Ја да искулирам? Па ти трчкараш за људима по сајту ко чивава и лајеш из све снаге, а не јебе те нико ни пет посто. Можда ипак да размислиш ко треба да искулира?

+

btw. mondo objavio u clanku scenario zadnje epizode za one bez struje ili televizora :D

ајој кичић криминални мастермајнд покупио фазоне од џокера ајој мајко

маестро мораћу да те пребијем

ne tuci mesindžera druye, nisam ja ovo pisao

napisi DA ako je Kicic dobrodosao u tvoj dom.
DA jeste