Prijava

Aaa pa ja gledam kakvi su ono tikovi sa brkovima da da to su te fore od hit ledzera a ima nesto i brandovsko u sebi, pokidao je

Ne znam ali malo mi je smešno bilo kad sam čitao ovaj tekst da je Kaluđer rađen donekle po uzoru na Džokera iz Metnema i ovog Kingpina iz Marvel univerzuma? Msm šta je sledeće Tane kao "neuništiva mašina" je rađen po uzoru na Vulverina? Pletikosić je kao forenzičar rađen po uzoru na Berija Alena (The Flash)?

oni se jos hvale sto su iskopirali neke karakteristike od tih likova.kao da im je cast sto su iskopirali nesto iz stripa betmen

Vredi li gledati ovu seriju?

malopre odgledao zadnju ep...hahahah koje ludilo. a oni poklonili ono dete, vlasnik kafane kaze hvala vam na ovom divnom poklonu hahaha pa mislim da tako nesto nikad nikom nije palo na pamet u istoriji covecanstva haha bjela legenda

Пршо најјачи лик сиг (сиг).

Jel ste videli ocenu senki na imdb, meni to govori da moze da se pogleda ipak

Semenke nad baklavom

kicic uvek glumi kicica, kao sto semjuel djekson uvek glumi crnca. mada jebem mu mater kicicsku, manje ga pljujem nego pre, valjda tolko dobar lik da nije mogao ni kicic da ga sjebe

Milan Demic
1 month ago
Nisam ti rekla ali mi ovih dana video sam i problemi malo Šta mi je problem Ajde ali moje drugarice mislim stare znaš dolazi kod mene na kafu Ajde da ga naučim kolo da igraju ja igram ali da se upali

-ma nije problem mi cemo da ti pricuvamo dete
-stvarno nije problem?
-taman posla pa mi volimo decu
-eto poklanjam vam to dete onda

nasmesnije su one fore koje bjela baca, kad kaze kaludjeru da ce se sresti u crkvi kapirate,i tako to
https://www.youtube.com/watch?v=EIhSnaqou0I

Ne znam što kenjate, ali serija je baš bolja od onoga što je većina očekivala. Dosta glumaca je imalo uloge karijere (dobro, najviše jer je sve pre toga bilo kurac). I da, ovo što Apofis veli, Kičić je baš bio do jaja u ovoj ulozi, čak i ne kapiram zašto toliki hejt prema njemu. Nije on neka glumačka gromada, ali mislim da je jaka glava. Lauš i Dugalić su pokazali klasu. Čak je i onaj čuvar Ozrena Soldatovića bio tolerantan. Jedini koji je baš ostao iritantan je onaj što se ubio u ćeliji. Dobro je što scene s pucnjavama nisu ispale amaterske, onda bi sve ovo posrale.

A ove nove glumice su okej, baš lepih sisa ima. Mara je do jaja odigrala, baš se onako oseća da je iz neke okoline Čačka. E, da, jeste provalili koliko u stvari onaj hrvatski glumac i liči na Pavelića?

P.S. Jebo bih realno onog Kavacu.

Isti pavelic mamu mu jebem. Nema lepih sisa, mnogo losih sisa ima jedino su sise Tamare Krcunovic ono na sta sam i na sta cu i sad drkati

P.S. jeste provalili koliko miki kobasica lici na stipu mesica xD

Ova pjesma je posvecena mom drugu iz srednje skole, bio je na casove bezveze dok sam ja izlazio sa njegovom tadasnjom ali on nije znao da je ona samnom a nit ja nisam znao da je ona njegova! Ja kad sam bio kod njega kuci on me pitao imam li curu sto sam tako zaljubljen a ja sam mu rekao da imam i rekao sam mu ime i prezime te cure i on mi je rekao da on izlazi sa njom onda sam ja ostao sokiran i zakleli smo se kao braca da necemo vise da imamo nista sa njom! On je posle na casove bio lose sve dok ga sudbina nije povela u smrt kad je prelazio sine struja ga je ubila! Vidjeo sam hilihopter kad sam isao kod njega kuci ali nisam znao da je on u njega sve dok nisam saznao dok nisam stigao kod njega. Ovo ja pricam ukratko ali prica traje mnogo duze i nemogu da vjerujem sta su zene danas! Posvetio sam mu ovu pjesmu i neka ti je laka crna moj brate evo toliko godina te necu zaboravit i jos ti cuvam duksericu najke sto si mi poklonio iz srednje evo vec 15 godina!

labokv
jel zna neko koja je ono pesma na pocetku prve epizode kad bjelogrlicu sviraju na uvce u kafani pa dolazi kolega da se upozna sa njim.

Nizamski rastanak