Prijava

prvo placeno ubistvo dogodilo se u srb..
edit:to niste ucili u skolama

jesu ovo senke iz prošlih vremena ili one obične??

za ovo
https://vukajlija.com/forum/teme/24455-it-kutak-raznorazno-pitanje?strana=546#post_3823390
sam te oprao kod papeta nekako ali kad vidi ovo gore ima da potegne opet pricu braca zasela za kompa itd brisi bracki

Haha radj jel to opet neki brat na nalogu? seo malo ispod klime da se ugreje pa usput malo baca posalice po forumu?

ahahah pujo sotka je i ranije organizovao ta ocenjivanja na imdb negativna

u skorije vreme cu poceti sa pustanjem ove serije

PuppetMaster

Haha radj jel to opet neki brat na nalogu? seo malo ispod klime da se ugreje pa usput malo baca posalice po forumu?

ugušiću se majku ti jebem hahah

A šta sad, jel smo stvarno došli do toga da ispod onakvog skeča mora da se piše kilometarski DISKLEJMER u vidu SELTIK JE OHJOJ pa da mi ne uzmete za zlo

ubaciću onda ispod jedan poduži edit prvom prilikom

Kulira ispod klime odmara malo

јако сам се разочарао кад сам видео колико има вас којима се свиђа ово смеће

ај разумем народ који има антену рибља кост и од серија је видео само оно што ртс пушта у 8, ви сте бар умели торент да користите

rts treba svu svoju kintu da ulozi u 100 epizoda radosa bajica koji hoce da jebe suzanu mancic.uz njih su tu onaj sto pije pivo,onaj sto se izvinjava i buljavi.
kada vide brm brm pobegnu iza zbunja.
susu ti jebem, ki da je grom udario
daj jedno pivo

ollanik
u skorije vreme cu poceti sa pustanjem ove serije

Serije koje su dobre ne treba cesto gledati brzo izblede

senke nad baklavom ehehe

odgledao svih 6 epizoda.nije sve tako crno, prica nije losa, ameri bi od ovoga napravili cudo.mi nemamo ni pare ni dovoljno strucne ljude za neki vrhunski kvalitet.od glumaca zika todorovic i onaj sedi doktor su stvarno dobri vecina ostalih nema pojma.serija je krs ali ima i ponesto dobro.rusi su prikazani bas ok ne kao neki okoreli kriminalci nego su spremni na sve da opstanu i povrate zemlju, dali bi zivot za to a kao problem je sto malo dilaju.ocigledno je da su primorani i da se ne ponose time.moguce da je ta prica kako su rusi lose prikazani samo nacin da se ljudima privuce paznja na seriju.i srpski titl je dobar bas diskretno a citko napravljen.ima finih scena ali mnogo malo.vecinom je sve neubedljivo sranje