Prijava

Svaki Kustin film je bolji od LSDG.
A "Čudo neviđeno" jeste dobra preporuka. Petar Božović kad je bio mlad pokidao ulogu. I Savina Geršak, originalna prepička sa ovijeh prostora.

najbolji srpski film svih vremena - Prokupac

Najbolji srpski film o jedrenju svih vremena, Lazar Ristovski pokidao ulogu Brkajla:

https://youtu.be/EVP12APCtm8

да, кустини филмови кидају, поготово оне сцене кад ликови лете са ћуркама, то је умјетност, неразумију они то...

Ma gde kidaju, nema umetnosti dok se MANDA ne pojavi sa akcentom srpskog seljaka koji uopšte nije isforsiran i postoji u RL i počne da izvaljuje vanvremenske fore, na koje se lože isključivo najproduhovljeniji ljudi koje sam upoznao jer su samo oni dovoljno nagledani filmova da bi ih u potpunosti razumeli.

A Manda kad glumi pripadnika islamske veroispovesti u filmu "Sivi kamion crvene boje", kada kaže "momentalno" a ne kapira da zvuči kao Radovan III kojeg imitira Beograđanin, a tek kad se dotakne klozetskog humora i priče o kurčevima gledaocu treba da postane jasno da je u pitanju grupa pripadnika islamske veroispovesti.

нисам написао ово због манде него јер си рекао да су сви кустини филмови бољи од лепа села лепо горе а нису, није ни андерграунд бољи камоли завет и слична та нова говна

манда није био нека глумчина, ја га волим и већина оних који га воле је због тога што је био пресимпатичан лик са неком посебном харизмом, а моја генерација је могла само у добром светлу да га запамти због емисија за децу које је водио у оно најгоре доба, да смо гледали само дневник и рикошет били бисмо генерација психопата... само сам за њим и бором тодоровићем заплако кад су умрли, не што се тиче глумаца него уопште, нисам за родбином плакао

јесам мало и за батом јер кад сам прочитао да је умро сетио се сцене кад каже "да се не љубимо" па ми се стегло срце, сцене којој све сцене кустуричиних филмова не могу ни курац да попуше

Како ти у ствари имаш мехку душу, а тако је вјешто прикриваш.

Сем оца на службеном путу и Андерграунда, мени су Кустини филмови скроз некако страни и неразумљиви.

kada ste vec pomenuli filmove iz cg.
lepota poroka.bozovic pokidao ulogu.cak je i veciti nezenja mima karadzic bio super u ulozi glupavog hajlendera.

A kada krene ono 'Bacila je sve niz rijeku' kada Kojo kreće da puca po balijama je bolje ukomponovano od svakog Kusturičinog derlekanja u trube rke koke violino ne sviraj

Sela su takav film da ga ima od svake ruke

jebeni bosanci rastegose pricu na 9 strana

Poslednji veliki film sa ovih prostora je Karaula. S tim što mislim da je Ustav Republike Hrvatske istog autora blizu epiteta velikog filma.

To mi Džonovan rece da gledam neki dan ja reko zajebava me

Inače veliki pozdrav Prove tebi

ok film vole ga masovno srbi jer je srbski i rezimski filmic izlisno i bespotrebno govoriti o bilo cemu najboljem u umetnosti znate to i sami sve je subjketivno bolji su mi sjecas li se doli bel profesionalac bure baruta bumerang bokseri idu u raj profesionalac original falsifikata do koske cuvar plaze u zimskom periodu nije nego balk spijun
i naravno ljubavni zivot budimira trajkovica

Marko, sada vidim da je to stvar tunela stvarnosti u kojima smo odrastali.
Meni je ulogu Mande odigrao Branko Miličević, kada su došli Peđolino i Manda i 3K i MTV i devedesete i sve ode u kurac, LSLG je izašao otprilike u isto vreme kao Podzemlje i mislim da je presudan faktor bio to što je Podzemlje bio poslednji vapaj jugoslovenske kinematografije, a Sela prvo zamorče srpskog filma pod američkom okupacijom. Američke fore, vizuelni efekti, patetika i kič. Kusta jeste možda da voli da se izdrkava na tu neku umetnos' koja nije svima varljiva, i zaista nisam gledao ni jedan njegov film napravljen u poslednjih 10 godina, ali ono što je on radio u to vreme je sasvim drugi nivo u odnosu na Sela.
Previše klišea ima u tom filmu. Previše kliše glumaca i kliše glume. Produkcija odlična, priča solidna, kasting onako, muzika izuzetno dobra... ali oseća se ta američka trulež, kao Oliver Stoun za Srbe, kao Ivan Ivanović za Letermana ili Zoran Kesić za Stivena Kolbera... nije to naš film, druže.