Prijava

ovo što kaze che vu, precenjen film

A što se plakanja tiče, nisam plakao ni za jednim glumcem niti umetnikom, ni za jednim članom porodice, nisam plakao čak ni dok sam gledao kako ruše most u mom rodnom Mostaru... ali me dve pesme uvek raspalaču; iako nisam neki Balaševićev fanatik, onaj poslednji refren u Bezdanu me UVEK sjebe i cmizdrim kao mala curica, (kada ide ono "šta sam uraaaadio, kakva tužna humoreska, gradio ispod gradova od peska dubok bezdan bez dna"), evo sad mi se zacaklile okice :)
A za drugu plačem samo kad sam solidno pijan, znači prođem fazu i da puštam Jes, Vedr Riport uživo iz Tokija, prođem čak i od Rođe A ja imam tebe i onda pustim od Maraje Keri i Lutera Vandrosa "Endles Lav", jebote da me neko vidi dok ridam svašta bi pomislio.

koja muzika u lepa sela lepo gore?

није амерички филм јебига само се разликује од тих југословенских срања са циганима, сивилом реалности, једењем кромпир чорбе из шерпе на туфне и осталим социјалним питањима од којих ми се у нашој кинематографији сере

и што се тиче те форе са метафором, мени доста боље приказано друштво у тунелу кроз ликове различитих друштвених профила него ли оно у подруму кустуричиног андерграунда који представља југославију закопану и изоловану од света где нико ништа не зна и само штанцује оружје и све функционише цакум пакум док мајмун не уђе у тенак, филмови су малтене исти курац када узмеш ово у обзир само што је кустуричино лудо и цигански, а ово друго је мрачније и озбиљније

Andergraund osrednji film potpuno

"Bezdan" i "Ne volim januar" treba zakonom zabraniti, i nisam lud da to pustim.
A vidis, kakva je to razlika u percepciji, vredno razmisljanja...
Tebi je Manda i njegovo tumacenje tog muslimana odvratno, jer znas da oni ne bi tako izgledali ni pricali. A on je najverovatnije stavljen bas zbog toga da bi uopste neko hteo da u Srbiji gleda taj film, pravi i dobro odglumljeni musliman bi samo izazvao bes i mrznju i jebanje majke reditelju.
LSLG je nas ekvivalent "Platoon"-u ili "Apokalipsi danas", dobro je uradjen i gadja u metu.

него ли оно у подруму кустуричиног андерграунда који представља југославију закопану и изоловану од света где нико ништа не зна и само штанцује оружје и све функционише цакум пакум док мајмун не уђе у тенак, филмови су малтене исти курац када узмеш ово у обзир само што је кустуричино лудо и цигански, а ово друго је мрачније и озбиљније

Kusturica: hej smislio sam, napravicemo da ljudi zive u podzemlju i to ce biti kao metafora na jugoslaviju kako je bila izolovana od sveta. Samo jos da nabacam random dogadjaja cisto da popunim obligacionih 90 minuta filma i toeto

обавезно падање у транс на звук трубе

Marko mislim nemoj da se ljutis, ali tebi je isti kurac bila jugoslavija (srbija) izolovana ili ne, svakako se kreces u trouglu Kosjeric - Cacak - Uzice

и то само кад је црквени празник

Pozitivno me je iznenadio Marko - Bogu Ocu Sapsitelju i Sinu Njegovom Hristu ću se pomoliti za zdravlje Markovo i porodice njegove. Pomoliću se, samo malo manje i za ove trolerske glavice koje nisu odrasle da se Sveti Petar smiluje kada mu dođu na sortiranje.
✝ ИС ☆ ХС ✝
✝ НИ ☆ КА ✝

I Savina Geršak, originalna prepička sa ovijeh prostora.

мој ћале је каро у подгорици осамдесетих.

Previše klišea ima u tom filmu. Previše kliše glumaca i kliše glume. Produkcija odlična, priča solidna, kasting onako, muzika izuzetno dobra... ali oseća se ta američka trulež, kao Oliver Stoun za Srbe, kao Ivan Ivanović za Letermana ili Zoran Kesić za Stivena Kolbera... nije to naš film, druže.

у селима клише? ако мислиш на села ти си клише и немој да лупаш овде

Lepa sela lepo gore brutalan film u top3 domaca ikada

Ko kaze da je Lepa sela lepo gore los film ili ima 13 godina ili jede sladoled kao na posterima frikoma.

Филм би био један од највећих који је дошао из бивше Југославије ако би догађаји описани у њему били фикција. Од рата и убистава су историјске чињенице, овај покушај изједначавања жртава и убица је само још један пропагандни материјал српског националиста. Бар, за разлику од идиотске презентације под називом "Ундергроунд", то није учињено само од мржње према другима. Прича о двоје пријатеља из дјетињства (српским и босанским) која се завршава на супротним странама у агресији на Босну је врло нереална. Директор и писац очигледно никад нису били у Босни и њиховој визији људи и њихови односи највероватније се заснивају на комунистичким памфлете из времена Југославије који говоре о "Братству и Јединству" међу свим различитим народима под једним црвеном заставом . Филм паметно показује да су српска агресорска војска имала зверства - пошто је то неспорна чињеница забиљежила толико западних извора. Са друге стране, у духу најгорих српских националиста покушава да оправда злочине подразумевајући да су Бошњаци који су бранили своју земљу од спољашње агресије били исти као они који су напали земљу. Све у свему, немојте отровати свој ум с овим смећем.

LSLG filmčina. Klasa u svetu ratnih filmova.

Pahuljo, nemoj trolovati druze. Pa posle gledanja LSLG jedino imam poriv da teram zene da farbaju jaja ili da opicim pijan basket, nikako da prskam totalom malinjak komsije bosnjaka.

Ne troluje kopirao je ovo od nekud, provlaci se ijekavica na nekim mestima

Inspektor ps jos jednom resava slucaj