Prijava

Jebem li ti majku ja

Ti ćeš sad da napišeš Srbi govno i ti sad troluješ

Ја сам рекао лепо најлошији тролер икад икад сиг((СИГ))

Шта је са ногом доле десно? Јел то неки хендикеп или ми се чини?

Ko su ovi teletabisi?

нису телетабиси, вепрови су :Д

Vialpando
нису телетабиси, вепрови су :Д

Крмкови. :Д

Moramo malo da pojasnimo:
1. U Srbiji postoji kontrolisana desnica, fasisti. To su organizacije kojima je smai vrh zakacen na milicijsku drzavu zajedno sa navijacima i kriminalcima. Gebelsove starlete.
2. Postoji i Putinova grana Srbskih junaka iz Srbia (gde je a kontra R). Fasisti sa putinovim dzeparcem. Takve organizacije su lose po drzavu i nas, jer ucestvuju u menjanju gramatike i putinovim ratovima. Pomalo i na izborima, zadnja dva puta.
3. Salonski nacionalisti. Ljudi koji pricaju jezikom Jureta Francetica. Toga imas ko blata. To su ovi sto vide nesto dobro u Srebrenici, Sarajevu i Vukovaru, a pomalo i na Kosovu.

Ovi iz druge grupe, pokusavaju da povuku sebi trecu grupu. Dok se clanovi prve grupe cesto namestaju da uzmu dzeparaci od Putina kao infiltratori druge grupe. Dok je tako moramo da gledamo ove lobanje. Jedino da pisemo Putinu, da bi mi sisli sa ringispila.

video sam da su na listi za bg izbore i zavetnici.odem na sajt da vidim sta i kako seru.

пружања подршке српском народу да одбрани своја огњишта

ognjiste jebeno.
imam neki utisak ko god da kenja o odbrani ognjista da bi to isto prodao za 3 stodinarska tiketa.
vekovno srpsko ognjiste,odbrana.severni deo kosova je srce srbije,srce srbije...

Ти први побегну хаха и после се опет врате и серу о како смо јуначки гинули у одбрани вековних огњишта.

za srbe je svaka zamlja koju ispuse sveta

А Срби су небески народ хахаха.

Pojavila se nova EKIPA na sceni, srpska desnica, ili tako nesto. SNS napravio naravno.

Inace zanimljivo je da je informer plasio narod kako Bakir obucava 20k ljudi PRIVATNU VOJSKU, da oce da potrebe srbe! i da se par meseci kasnije otkrije da Srbska cast organizovano trenira u rusko srpskom humanitarnom centru, u paravojnim uniformama i defiluje za "dan rs" po bandzalko.

Isto kao sto je bilo zanimljivo da razne nevolje mutavi i slicni koriste vojne streljane da vezbaju gadjanje, isti oni vodje navijaca s kojima nema snage Vodja da se obracuna i tako..

Al da sacekamo prvo da se mirnim putem resi problem nelegalne gradnje u pazaru da ne bi imali 2000 muslimana razbijenih glava.

EDIT:
https://vukajlija.com/forum/teme/72548-srpska-cast?strana=6#post_3835858

Ko je ovaj levi? Ovaj desno je pravni zastupnik nekoliko ekstremno desnicarskih organizacija to znam

Moramo malo da pojasnimo:
1. U Srbiji postoji kontrolisana desnica, fasisti. To su organizacije kojima je smai vrh zakacen na milicijsku drzavu zajedno sa navijacima i kriminalcima. Gebelsove starlete.
2. Postoji i Putinova grana Srbskih junaka iz Srbia (gde je a kontra R). Fasisti sa putinovim dzeparcem. Takve organizacije su lose po drzavu i nas, jer ucestvuju u menjanju gramatike i putinovim ratovima. Pomalo i na izborima, zadnja dva puta.
3. Salonski nacionalisti. Ljudi koji pricaju jezikom Jureta Francetica. Toga imas ko blata. To su ovi sto vide nesto dobro u Srebrenici, Sarajevu i Vukovaru, a pomalo i na Kosovu.

Ovi iz druge grupe, pokusavaju da povuku sebi trecu grupu. Dok se clanovi prve grupe cesto namestaju da uzmu dzeparaci od Putina kao infiltratori druge grupe. Dok je tako moramo da gledamo ove lobanje. Jedino da pisemo Putinu, da bi mi sisli sa ringispila.

Stani, Putin nam je toliko pomogao, a mi treba da okrenemo ledja majci Rusiji? Ili da se prodamo Zapadu. Rusi i Srbi braca. Drugo, nacionalizam i fasizam nije isto.

Rusi gledaju svoje dupe i interes pozdrav druže.