Prijava

Pozajmio sam 2000 na kamatu i 2000 drugarski da kupim kriptovalute. Zajebo sam stvar. Kratak sam prilično, a prva kamata se bliži. Bojim se da niti ću smeti
da se zadužujem dalje niti ću uspeti da vratim. Opcije su mi:

-Da kažem mojima da me povade (ravno samoubistvu)
-Samoubistvo (najrealnija opcija)
-Da dignem para koliko imam i odigram dva tri puta na kvotu 1.25 (all in)
-Da se ponižavam medju ljudima koje poznajem da pozajmim drugarski pa da vratim kamatu a njima da vratim na zimu
-Da odem kod tatinih poslovnih prijatelja (ima ih nekoliko i oni imaju mnogo para) i kazem da mi pozajme svaki po par soma i da kazem da cu vratiti a ako ne vratim jbg vratice tata nakon sto me obesi (kako cu od sramote to napraviti jebem te zivote)
-da podignem sve pare, zapalim negde u tri picke materine i ne vratim se nikad (nije vredno ovih para)
-Da se nadam da ce cene ici gore (ovo svakako)
-Da ukradem nesto (ali realno pre bih se ubio)

Mozda neko ima pametnije resenje?
Znam da sam debilcina znam da vam je drago, ok ok ne ljutim se. Ko moze da pomogne nekako nek se javi. Cupajte me iz govana braco

2000 РСД?!?!?!?

Kvota 2 pa polako

Potpisuju Bob Rock & Armin Van Buuren

Питај Џанкееаа за дојаву.

Gledao sam meceve PL za ovaj vikend i sve sto sam planirao da odigram doslo je. A kad budem stvarno uzeo da odigram pao bih. A dobro, svakako pre samoubistva probati kladzu. Dignem 300-400k koliko budem imao pa to podelim na 3-4 winnera i polako

Sa 4k možeš da započneš karijeru gde god, recimo u Kanadi
SKEČ

A brt ne znam dal je vredno odreci se svega ovde zbog soma evra recimo koliko cu biti kratak kad sve prodje. Do duse ako nemam prijatelje i rodbinu da me pokrpe za tu sicu onda bolje da palim

А 2000 ојра је у питању. Све нај, сликај нам се са инфузијом.

Gledaj, najsigurnija ti je trenutno Danska prva, dolazi sve po psu, imaš i kiparski plejof, ako baš nemaš ideju 2+ 4-5 tekmi jbg

Aj šir daune s ćilmom i bombijem ruku pod ruku blago meni

Ишмих нострадумус, Маестро на апаратима.

treba vas jebati hahaha

Dabogda te ubili kamatari ako se sam ne ubiješ, glupane jebale te kriptovalute kad sam ja govirio da je to kurac i da je tebi sudjeno da budeš sirotinja

Ma nema ko da me ubije dobar sam ja sa likovima sto si mi dali pare, ali znam da moram vratiti. Nema oprosta jbg.

Ne najbolje da će da sluša savete debilnih polutrolova tipa ti Saake i uzima ih u obzir prilikom odlučivanja oko i najminornije stvari u životu, ne znam, neka bude šok ili paraćinka žvaka

Zašto vređaš ljude rasni?