Prijava

Ако Нада умире последња, а Митар Мирић у својој нумери "Гледам Дрину" каже - Последња је Нада изгубљена, која је нада последња јер Нада умире последња, а последња је Нада изгубљена АКО ИМА ВИШЕ НАДА КОЈА ЈЕ ПОСЛЕДЊА ЈЕР КАКО ДА ЗНАМ КОЈА ЋЕ УМРЕТИ А КОЈА СЕ ИЗГУБИТИ ИЛИ ЈЕ УМРЕТИ И ИЗГУБИТИ ПО МИТРУ ИСТО

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА
ПЛС ХЕЛП

спем стоп лоло

ok, ovo sto sam procitao me radi bolje nego par rakija sto popih, zajecarca i makarona sa laznim kackavaljem.

Teza N0 1. - Nada umire poslednja
Teza N0 2. - Poslednja je Nada izgubljena

Marija + -> Ana + -> Danijela + -> Milica + -> Tanja + -> Vesna +.... -> Nada+
Iz predloženog je jasno da Nada umire poslednja.
Dakle, ubacimo u pretpostavku da imamo više Nada, a ne da je jedna. Kako zasigurno odgovoriti na pitanje koja je Nada poslednja, jer je taj parametar nepoznata u obe teze. Gledajući ovako ako nada umire poslednja, ako je njih više koja će umrijeti poslednja ako su sve isto Nade?, isto tako poslednja je Nada izgubljena, poslednja znači da su sve ostale ISTE Nade umrle te se ova izgubila. Nepoznate se u ovoj jednačini ne krate.

Takođe tu je pristuna i opet neka teorija BOGA, RELIGIJE CRKVE SEKTI PETRA PAVLA I SHIT GOSPEL OF PAUL-a, ako je Nada umrla ona je izgubljena, njena duša luta i dalje traži mir i raj (vidite poentu Danteovog čistilišta).

Elem vaša mišljenja, pls

Ostroga mi svetog, da je Stićko admin do sad bi 4 puta bio banovan, ne samo Stićko lolo

Nade drže šampionat gde se određuje ko je alfa Nada, gubitnici/preživeli su beta Nade, e sad sve one spadaju pod nade, s tim da se vrhovna alfa Nada može uništiti samo ako ubiješ sve preostale beta Nade, dakle prava krilatica bi išla ovako: alfa Nada umire poslednja
https://media1.tenor.com/images/a6a6277f8c13f1719b667c9dc0d81e48/tenor.gif?itemid=4566497

Nada je nistavilo, de Nada abla spanol, de Nada

оће неко лоле

Ziva je istina da Nada poslednja umire. Moja Baba Vera je imala sestru Nadu i brata Radomira, i Nada je najduze zivela iako je Radomir bio najmladji.

Nije reko da je umrla, no da je izgubljena.

Poslednja je najsisatija.

Сантјаго Коровјов
Nije reko da je umrla, no da je izgubljena.

ne kontaš me, dvije teze su u pitanju, ovaj kaže da umire poslednja ovaj da je izgubljena, želim da nađem paralelu između poslednja i izgubljena pošto se vežu za Nadu.

So deep
much woow
smart soo wow

Komplikovano je ovo za mene, ali rispek za Rićmija što koristi poslednja/prva umesto zadnja/prednja.
Zna srce da mi preskoči oko tih stvari.

zar tebe ne muce pluca fazon da ti rade 25% oba plucoa

1% radi lijevo. poy