Prijava

Pa hteo sam al kako kad nemate ni plan ni strategiju ni nista. Proci cete ko sutanovac jbg glavni argument vam kultura :(

ima strategija, ne trazi se nista puno i neostvarivo, nikakve pare ne trebaju, znamo i ti i ja da su brljavili sa nalozima. niko ovde nikoga ne mrzi, ali jebiga, kad vidis da je narod digao glas, povuces se valjda toliko karaktera ima, nema vise moderisanja i druzimo se lepo, ima ko ce to radi savesno, da lepo svi dignu glas i za postere vratio bi on to, malo rigoroznije za vredjanje i eto posete... ako hoce da nastave sa ignorisanjem, tolerisanje uvreda, pristanka na sranje zato sto ti se neko ne svidja, onda i nek ide sve u kurac.. sta bre tu organizujes uvrede cim se neko vrati na sajt, kakvo je to sranje, sta ko kome smeta

I sta cemo ako nema karaktera da odu sami? Ne mogu ja tako bombi ja sam saban idem direktno i u glavu do pobede.

A ovo drugo...ja ne zelim postere brt oduvek sam bio za ukidanje tog sranja

ps, prvi korak ka dešabanizaciji je priznati da si šaban.
Istovremeno i poslednji, jer onaj ko prizna da je šaban istog momenta prestaje to biti. Ali mora da prizna lepo, bez moljenja.
Zato sam ja glasao da ti nisi šaban. Za razliku od nekih koji jesu (mislim, jesu šabani a ne jesu glasali).

Pa sad sam zbunjen jbg jesam li ja saban ili nisam... a i ne zelim da se desabanizujem zasto moramo svi da budemo isti ja zelim demokratsku srbiju gde svako ima pravo da bude ono sto zeli

To je ok, ali to više ne zavisi od tebe. To je objektivna činjenica i ne zavisi od volje pojedinca.

Saban bajramovic > Saban saulic

Pa kako da se opet sabanizujem?

Budi malo vise kao bohor hahah

E sto se mene tice saban saulic pa svi ostali pevaci i pevacice svih zanrova i svega

pseto i boxor sede sa sbanom saulicem i naidje neko i kaze de ste sabani ahahahahhaa, ok idem

Hahahaahaha dobar vic batke!

je l vam tužno bude kad se tako ponekad pogledate i vidite u šta ste se pretvorili?

Žrtva vukajlijaške partokratije i kumovanja, vremena kad je ortakluk uglavnom bio dominantan faktor u procesu odabiranja defki, a on bio previše mlad i mekan da motivaciju za stvaranje nađe isključivo u sebi. Sajt je imao tu nesreću da propadne pre nego što je shvatio da je svaki univerzum sem samog univerzuma isuviše mali.

Awww :(

To piše na profilu Perinja.

pseto, da. Znam ga, druzili smi se jedno vreme dosta bas, cak smo pili i pivo kod remea u tocionici. pseto ima male brkove pa mu se pena od piva zadrzava kao pravi kanjon dosta puta smo se i krjali kod njega u kolimas