Prijava

a reme ima one papirne kese, pa kad ti ostane piva ako nisi popio kod njega u tocionici on ti zapakuje da poneses sipa u one kutijce od senfa prazne

pseto treniram kik boks već jedno petnestak godina nikad se nisam takmičio jer sam na prvom turniru zaradio doživotnu diskvalifikaciju jer sam liku zadao potres mozga kolenom jer me je udario posle zvona, skoro sam se vratio sa poslednje un misije u čadu, zvali me i u legiju stranaca ali sam iskulirao jer sam nabrao dovoljno para pa ću da uložim u pčele i sadnice lešnika da se malo kuliram sa ženom tako da prekinji da kenjaš pre nego što ti otvorim tu vilicu balavu glavice jedna kisela

Potvrdjujem ovo za perinja i pcele, ja mu prodajem secer

OPA TROŠARINA NOVA IDEMO

Samo se dogovorite ovog puta da ne bude kao pre jedan ode na beogradsku a drugi na nišku

zar svaka jebena tema na vukajliji mora da ode na pogrešnu stranu jebeno

Tema: ŠTA MISLITE O SRPSKOJ POLJOPRIVREDI

prvi post: Evo tema da diskutujemo o proizvodnji hrane, ima možda neko neke preporuke i slično.

14 strana, drugi post: Mislim da Elon Mask sere kakav bre svemirski brod.

to ti se u stručnom žarkonu zove дирејлмент, odnosno cilja se na metaforu iskakanja voza iz šina

перињо немој да нас тучеш плс

Izupucavacu te po kolenima majmune

Žrtva vukajlijaške partokratije i kumovanja, vremena kad je ortakluk uglavnom bio dominantan faktor u procesu odabiranja defki, a on bio previše mlad i mekan da motivaciju za stvaranje nađe isključivo u sebi. Sajt je imao tu nesreću da propadne pre nego što je shvatio da je svaki univerzum sem samog univerzuma isuviše mali.

Moram da priznam da je ovo već Straja level.

''Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo.''
Reme

skoro sam se vratio sa poslednje un misije u čadu

Ja juče. Začadilo se ljudski, što se kaže

u čadu se ne čadi već se pućka marokanski hašiš, takozvani "crno blato". Da si bio znao bi

PA ČEKAM VAS SA PUNIM KARABINOM

AL NEMA VAS, PIČKE

vidim ni ti bombase nisi bio u čad

Ovakvim picopevcima ko što je Bušido, koji furaju fore o kevi cca banku, zavrnem šiju bez problema ko piletu, nego su mi problem ovi ozbiljniji igrači

perinho
pseto treniram kik boks već jedno petnestak godina nikad se nisam takmičio jer sam na prvom turniru zaradio doživotnu diskvalifikaciju jer sam liku zadao potres mozga kolenom jer me je udario posle zvona, skoro sam se vratio sa poslednje un misije u čadu, zvali me i u legiju stranaca ali sam iskulirao jer sam nabrao dovoljno para pa ću da uložim u pčele i sadnice lešnika da se malo kuliram sa ženom tako da prekinji da kenjaš pre nego što ti otvorim tu vilicu balavu glavice jedna kisela

Meni ovo totalno deluje istinito, znam i luđe priče pa ono

Napusite se kurca obojica