Prijava

Nemoj da zapucamo brate, oladi

diktatore ili to ili da ga oboriš i prekineš vazduh španskom kragnom pa da ga posle šutiraš u jetru dok je na zemlji, opasno je pesnicama da udaraš bez zaštite hoće zglavci da puknu

Hahah ma neka ga Perinjo, meni uvek bilo glupo to da se iživljavam nad slabijima
Baš mora da me žestoko ubode da bi prozveo reakciju, a Bušidove urbane forice s kevom to prosto ne uspevaju
Ortaci i ja međusobno gruvamo keve redovno (verbalno) pa nam opušteno, nzm možda i do toga

ih keve sećam se kad ortaku iz čete žena poslala sliku, bila trudna osam meseci pa da vidi stomak koliko joj naraso, ja to ukrao i izdrkao preko nje ujutru smo se svi smejali

ej, nemoj da se dira bušido, alo.

mi na vukajliji poštujemo seksualne manjine

Niko ne dira Bušida, ja ga gotivim

Хах који дрипци гласали да је Бохор шабан а Псетои није, ја јесам гласао за обојицу али да морам да разлучим даље рекао бих другачије

Pa Boh ima neki svoj trip, vuče malo ali nije toliki šaban. Pseto klasična šabanska njuška.

Бох ми је више мачо од псета
Није кваран, не плаћа курве (и да их јебе не би му тражиле кинту) и служио војску
Псетои је баш жешћи шабан онако.

Pa to. Pseto je iskompleksirani šaban. Najgora sorta rođaci.

Убедљиво. Још истрипован да стеко нешто. Ај без тих нечијих леђа да се прерачуна шта би имао. Такви муњевити успони нису виђани ни на Вождовцу раних деведесетих. Бох за то време ћути ломи руке

Ma koji munjeviti uspon. Prodao šaban albancima imovinu, kupovao pasate karavane i sad je švorc.

Klasičan šaban.

Pa sto me dirate :(

Nebite pipnuo zdrvce.

pričaš kao da je šaban nešto loše

Ne znam za ovo kratko vreme sto sam tu mi Pseto deluje kao dosta bolja glava od Bohora. A glasao sam da su sabani obojica, nije to nuzno minus neki, makar ne veliki

Jajaha bezi bre gambi daunko u kurac

@paninaro pa ja rekoh juce-prekjuce da sam saban jer zelim da budem saban nego me pogadja sto kazu da nisam stekao nista taj deo me izjeda

Boxore, misliš li da je Refik Šabanadžović bolji fudbaler od Šabanija Nonde?

Pseto, peva li Bajramović bolje od Šaulića?

kako bi pseto pozdravljao albance da je još na Kosovu? Meršaban.