Prijava

Naravno da ne peva bolje

Bohore jasno mi je da saban poput tebe i ne moze da odgovori inteligentnije od toga tako da sve kul

Reče gambi koji na pitanje je l Dzimijeva pudlica napise Bohore puši ga
Daunko

Pa da brt ali ti nista pametnije od ovoga ne umes, ja sam se tebi obratio na taj nacin da bi me razumeo

Hvala ti što zbog mene koristiš jezik smuđa

nauci jezik smudjeva, besplatan je

I Brt se pisalo tamo neke 2012 kad si trčkao za Mrmunom
Nije više popularno da znas posto nisi bio dugo

Lol gde bas njega izvuce, nikad se mi nismo nesto posebno ni gotivili, bas pojma nemas o cemu pricas ahah

Ovakvim picopevcima ko što je Bušido, koji furaju fore o kevi cca banku, zavrnem šiju bez problema ko piletu, nego su mi problem ovi ozbiljniji igrači

Haha, horde plaćenika iz Čada i nadrkanih krimi-Vukajlijaša sa tim opasnim tonalitetom došli da brane Zapatu. Ovo mi je već jako. Iskreno sam se malo usrao od vas dvojice. Pritom nisam pelenu stavio danas, pa je baš onako uneređena dnevna soba. Mogli bi da dođete da počistite to. Ima lopata ispred gajbe, taman da vas asocira na jedinu ljubavnu mogucnost koju imate pored drkanja, pa prionite na posao. Platiću vas tačno 30 maraka, da imate da date drugaru Zapati, pošto su mu toliko ostali kratki. Samo požurite, već sutra ponuda nije na stolu, a i odoh ja takodje malo da ratujem po Bliskom Istoku.

Ma lupio sam ovo Dzimi izlizan je vec

Bushido

Jebao je jtu-a.

I to je skroz u redu

To lupanje je bas tipicno za sabane jbg

Držaćemo se Džimija posto je to jedna upakovana prosta istina

Bushko, evo ja predlažem da zakopamo ratne sekire.

Ja ću da ti se izvinim što sam prozvao tvog prijatelja frenkija.

Не желим овим постом да се нешто правдам, само желим да им јебем матер (што ћу да им јебем матер 5 људи ће ово прочитати, али и то ће ми пружити неку мини сатисфакцију) за оно шта су урадили

Сајт основан 2011, сви знате ко је ту био, дал' је контент био добар ил' не, ствар укуса, не бих дубље да дискутујем о томе, све у свему, уживао сам радећи то.

Mene recimo da sam jebao JTU-a ne bi bilo sramota. Samo ne bih uzivao radeci to. Ali se ne bih pravdao. Što je u suštoj suprotnosti sa bukake sesijom koja je trajala godinama, a čiji si vinovnik bio. I koja pritom nije plod ničije mašte.

Evo neću više da spominjem tvoje jebanje tog dečka, stvarno je dick move, to što ti radiš unutar svoja 4 zida nije moja stvar.

Kiseo si malo što nisi primljen u redakciju na vrhuncu tarzanijine moći, jebiga, vidiš i bolje što nisi. Puno pozdrava

Nemam ja nikakve ratne sekire otkopane sa tobom. Ja sam ti rekao šta mislim, a ti si odlučio da se izdigneš iznad toga svojim odgovorom. I realno si fejlovao. Da li misliš da ja ovde imam otkopane ratne sekire sa bilo kim? Pa čak sam i JTU-a kog sam prozivao da je peder i zbog toga dobio prvi ban na sajtu, razvalio od kurca. Ja sam sklon oprostu Zapata. Ja sam filantrop veliki

To mi je veliki gušt. Jebanje žrtve. Opusti svoj maleni anus, dolazi oluja Zapatice.

Razmatrano je 2012 da budeš primljen, tvoje prijateljstvo s frenkijem je bilo plus, ali tada su rekli da nemaš potreban kvalitet. Čak sam i lobirao za to da budeš primljen, nisu dali...