Prijava

Mislim da ti se brkaju tajmlajnovi Zapata. Benaviš. U jednom me poznaješ i jebao sam nekog dečaka u čmarčić
U sledećem ne znaš ko sam sve dok te nisam izvređao zbog bednog otvaranja teme, dakle do pre neki dan.
U ovom, najnovijem, si lobirao za mene pre 6 godina.
Prepusti se. Već si se dovoljno diskreditovao među ovim poštenim ljudima.

Kako lobirao kad si rekao da ne znaš ko je Bushido uopste lolcina

A zapravo je jedina realnost da te derem od kurca svaki put kada mi se naguziš. I mislim da bi trebalo da se držiš tog realnog i opipljivog puta. Pusti imaginarne diverzije.

A zaboravio sam jebiga, posle sam listao neke stare četove na fb, stvarno si bio blizu ulasku u redakciju. Gde bi nam kraj bio, druže po peru.

A ovo za tvoje jebanje dečaka u čmarić je u svakom tajmlajnu jbg

pa tvoja prica ima vise rupa nego jevdjina

Рупа је рупа.

Pa ne može da bude u svakom. Jer uopšte ne znaš ko sam u prvom. I onda se, kako ti je kita dublje plasirana, otvaraju nove dimenzije. Novi alternativni svetovi. Što je najviše zabrinjavajuće - ni ovaj u kom ne znaš ko sam nije stvaran. U tome i leži ceo tvoj problem što su te gazili kao smeće po redakciji. Ti si svaki put kada bi osetio da te karaju stvarao alternativni svet u kome to nije tako i u kom sve miriše na Džeksonkin parfem.

Sad pozovi drugare da te brane sa duplih, ne možeš sam.

Znači džeksonka je problem. Hah, pa znao sam ja da sam potkačio nekog ko je tebi drag.

Da ne dužimo, prijatelju, želiš li ti da mi ovo rešimo na trošarini. Bilo kojoj

Ej al bez fensi odgovora dimenzije, čakre blabla. Jedno da ili ne

Haha ja ovde drugare nemam lolol

nasilje nikada nije rješenje

Budete li se sad dog kao AAA TROSARINA KURAC PALAC pa ne bude nista od toga nasamaracu vas obojicu krsta mi mog

pa nemojte se tući ljudi zaboga ionako nam propada sajt samo nam još to fali

Neka Žajk zada pitalicu i ko bude bliži odgovoru, pobedio je.
U stvari bolji je fizički bol, ništa.

Hahaha Zapata jebote. Jel znas kada me je lik odavde zvao na trosarinu, pa sam ga u 2 ujutro poslao da me čeka kod meka na Brdu, jos ga zilozio da cu biti obucen kao Neo iz Matriksa. Lik otišao. Istinita priča. Mislim da je neko sačuvao print sa četa čak.
Mislio sam da legende sajta ipak nisu toliki bednici. Ali mi je drago što sam u svakom smislu dokazao koliki si crv.
Naravno. Može. U 2 noćas kod Meka na Brdu. Crni mantil. Vidimo se

maestro ulaze 2 bitkoina na domacina

NAROD HOĆE KRVI
DAAAJ KRVI
JOŠ JOŠ