Prijava

puna stranica komentara od iskompleksiranih seljaka punih besa a 99 % cim napuni 12 godina trci u taj isti beograd...pljujete beograd a ne vidite te vase vukojebine od 2 i po stanovnika..mozete beogradjanima da duvate karu jer ste brdjani sto nisu videli nista van svoje avlije..ako vam se beograd ne svidja ostanite u selendrama i gajite krompir,muzite krave a ne da se bavite beogradom kao sto se beograd ne bavi vama seljacima nego nas zabole tuki za vas...

Danski Decak je Mihajlo Divac za sirotinju. Imaju slicnu facu

znam bicepsa, naravno

Od koje si pustao ceđ u ćega. Aj sad lepo priznaj

Naravno. Nikada nisam sporio

Ja sam 99 posto sig da sam upoznao ovog danskog decaka na jednoj zurci kod ortaka odavno, ako je tacno lik se zove Aleksandar i tad je imao 30 plus i muvao neku klinku od 15 lol

koj si ti degenerik...ili bolje DEGENERIK

Hahaha. Uklapa se u profil averedž trošarinca iz virta. Ali na kraju je najbizarnije što ti takav lik na kraju postane do jaja simpatičan. Skapiraš da prozivke nemaju smisla.

Ili sam ja preveliki filantrop...

bravo! sto mi idu na kurac takvi likovi...obicno su to kurave sto zive pod staklenim zvonom i ne znaju jaje da skuvaju a po ceo dan zvalave o ,,party-ima" guci torbicama...serem im se u usta snobovska

Uvek si voleo dečake, Bušido.

ma ovo je rasni ipak haha sad sam se setio da sam ga video na cetu jednom na ovom profilu

pa gde si rasni sta se radi, ne mozes bez vukajlije ipak, a

e dobro jutro Tronozac

koliko znam odbanovan ti je glavni nalog, dodji sa njega, nema potrebe da se krijes iza raznih demigoda, diktatora i bobrokova

Za sada. Ali uskoro postajem "naočiti badža iz ril lajfa", daj neke smernice, kako da se ponašam kad naiđe Popaj

I sledi svoje instinkte. Nego, napao si me da sam Rasni, a nisam. Mimo teme. Zašto si odstupio od svog principa "čovek na čoveka, razlog na razlog", lakrdijašu?

nije ovo rasni, neko drugi je na nalogu privremeno

pa nisam haha
ti si napao na coveka, ja sam odgovorio covekom
tj. da ti pojasnim malo, ti si prvi napisao post van teme u kome me pominjes (znaci nikakve argumente, razloge, nista vezano za temu), znaci napao si licnost, ja samo odgovaram napadom na licnost mada moram prvo da utvrdim koja je licnost u pitanju

da si izneo neki razlog u vezi tematike a da sam ti ja odgovorio sa ovim o rasnim, onda bismo mogli da pricamo o nekom krsenju ovako pozz

Ma koja si ti kurčeva ličnost hahaha daj nemoj me zasmejavati više ovako upucaću te