Prijava

Je l' vi ovde jedete svoju decu?

Ne znam zasto ali mislim da bi mu se rep pozadi bas uklopio u ostatak glave

Ne znam o kakvom repu govoriš ps, mene samo zanima ovo za decu.

zaista mi je najiskrenije žao vas napaćenih isfrustriranih glavica koje pičku nisu videle u životu, dok ja ratne ožiljke prekrivam tetovažama a dignutu kitu pičkom svoje žene i svako jutro se budim uz prizor zasada lešnika i cvrkuta ptica vi se ovde ujedate na sajtu. Imam ratne prijatelje preko celog sveta za koje znam da bi sve dali za mene ako zatreba, jer ono što vi jadne asocijalne glavice ne možete da shvatite da vernost i odanost koja se stekne na ratnom polju traje do ostatka života. Najiskrenije mi je žao što nikada nećete imati normalan ljudski kontakt koji nije preko monitora i što ćete večito raspravljati o pičkama umesto da ih jebete, stvarno mi je najiskrenije žao, bez zezanja sad

Опет тема оде у другом смеру.

Hahahahaa smesno mi je i ako znam da lupeta

E ozb aj nek neko otvori temu perinjo pa predjite tamo ili na sta rucavate danas idite eto

Нико није постовао 19 дана на "Шта ручавате данас."

E čekaj čekaj ovo mora kao onaj lqbov post o silovanju, sa slikom u paketu da bude

https://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201101/42605/medium_21231576_1748691632104420_3383852295811843954_n.jpg

zaista mi je najiskrenije žao vas napaćenih isfrustriranih glavica koje pičku nisu videle u životu, dok ja ratne ožiljke prekrivam tetovažama a dignutu kitu pičkom svoje žene i svako jutro se budim uz prizor zasada lešnika i cvrkuta ptica vi se ovde ujedate na sajtu. Imam ratne prijatelje preko celog sveta za koje znam da bi sve dali za mene ako zatreba, jer ono što vi jadne asocijalne glavice ne možete da shvatite da vernost i odanost koja se stekne na ratnom polju traje do ostatka života. Najiskrenije mi je žao što nikada nećete imati normalan ljudski kontakt koji nije preko monitora i što ćete večito raspravljati o pičkama umesto da ih jebete, stvarno mi je najiskrenije žao, bez zezanja sad

Pseto kako očekuješ da ti poštuju temu kad pet duplih naloga ima samo na njoj u ovih dvadesetak postova

Danski dečak je dobio ozbiljnu konkurenciju

Ljudi, ne smete rucavati decu.

Samo se vi smejte, ratni viljuskar ce nas jebati sve, ima prijatelje

Kojih 5 coa vidim samo ovog soju i njega sam dodao tamo na listu, za badvajzera i vialplanda nisam siguran jel da dodajem i njih?

Na koju listu me dodajete?

Pa sam si se prijavio sta pitas sad

Имам само један дупли, а с њим не могу на форум. Ионако ретко се улогујем на њега.