Prijava

A čekaj jel ovo lik? Ja sam mislio da ismeva nekog baju sa ovom slikom... Bez ironije.

Nemoguće da je ovo lik iz Čada

Posle kukate sto sajt NIJE STO JE BIO lepo sam napisao bez spema pizda vam materina bezobrazna

Ja ne kukam. Naprotiv. Sajt cveta. Stoko iz Bečmena

zaista žalim vaše male raspale glavice koje ne mogu da konceptualizuju da sam namerno pravio smešnu facu na slici. Bar imam muda da se ne krijem iza neke gugl imidžiz slike.

A ne ozbiljno, bez zajebancije i ruganja, jel stvarno ovo baja?

Не дирајте периња јебем вас уста.

Sta sad, hoces i sa mnom da se napusavas?

Cenim pokušaj da nas nasmeje nesrazmernim lučenjem svoje hipofize, ali sam ubeđen da ipak troluje i da ovo nije on.

stvarno je bilo neumesno ono pa sam obrisao

A nemoguće da je on jbg vidi bre ovo kakav viljuškarista klasičan hahah

Ta polemika oko njegove slike je vec vodjena na ovom sajtu i ustanovljeno je da je to on. Valjda su mu fb nasli.

Ta polemika oko njegove slike je vec vodjena na ovom sajtu i ustanovljeno je da je to on. Valjda su mu fb nasli.

Au, jebiga bas...

Pa tačno uvesti da svako mora da drži svoju sliku kao avatar, da znaš s kim možeš da progovoriš a s kim ne.

A jedemo realno govna sa spemovanjem dosta korektne teme. Koliko god slika inspirisala na to, ne mogu da grešim dušu da nije tako

bušido tebi nije potrebna inspiracija da bi jeo govna

I sa time se slažem

Perinjo da li baratate i većim viljuškarima ili samo onim što dižu do dve tone

Ne sudite o čoveku ako ne znate celu priču i šta nosi na duši. Nije bitno ako podseća na viljuškaristu, već kakav je čovek...