Prijava

Tema iskljucivo za linkovanje smarackih, ili bilo kakvih, duplih profila kako bi moderatori kad se i ako pojave mogli da pobanuju govna. U postu ostaviti samo nik ili link do profila ili makar do posta gde je postovao kako vam je lakse i opcionalno poruku za taj dupli nalog(psovke dozvoljene). Spem stop, diskusija stop.

Nadam se da cu naici na podrsku moderatora i da ce ovo biti mali korak za coveka ali veliki za covecanstvo DA ZIVIMO NA BOLJEM MESTU

Coa svi su za, samo daj link ili nik i to je to

Tj svi su se manje-vise slozili po ovom pitanju na sto razlicitih tema a i da nisu-dupli nalozi su zabranjeni.

Znaci necemo diskusiju ovde da bi tema bila pregledna i da bi moderatori lakse i bez cimanja mogli da pobanuju to sve.

Evo ja cu navesti neke:

-ucveljeni diktator
-atomski mis
-sojin komadic
-vialplando de kristo
-revo
-zelena kockica
-rade klackovic
-bob rok

Čak je i Coa suzbio koliko toliko kosovarštinu u sebi. Ti si ostao šaban ultimate level

Pa napisao si prijedor u naslovu ja naslov video i rekao za šta je bre bilo

Ok linkovaću malo kasnije valja počistiti budale svakako

kad ti sto trenutno banuju, banuju svoje duplake i svojih prijatelja, a takodje prestanu sa zloupotrebama onda cu podrzati

https://vukajlija.com/recnik/autori/57454
Одма да се банује. Какав је то начин.

Podrska. Banovati pizdama duple.

kao neko ko nikada nije imao dupli nalog mozete svi da mi pop..... malog.

Bez spema zamoljevam. Bombas i na te duplake se misli.

Сааке трајнован.

Ја имам дупли, али на њему имам 2-3 плуса само, свеједно ми је за њега.

Tužna je količina negativne energije na ovom sajtu

Žrtva vukajlijaške partokratije i kumovanja, vremena kad je ortakluk uglavnom bio dominantan faktor u procesu odabiranja defki, a on bio previše mlad i mekan da motivaciju za stvaranje nađe isključivo u sebi. Sajt je imao tu nesreću da propadne pre nego što je shvatio da je svaki univerzum sem samog univerzuma isuviše mali

Moralo ovo jos jednom, ahaha

Treba trajnovati sve duple jer je ovo otislo predaleko, maltene niko ne postuje sa originala,pa su mnogo ljudi pustili mudanca.

tužna je količina gambija na ovom sajtu, odnosno ovaj jedan

Opusteno perinjo, svestan sam da tvoja pateticna lobanja ne moze da shvati koliko je bedna. Tako da popravi amove i slobodno nastavi sa galopom, poyy

pa jel svaka tema mora da se pretvori u medjusobna optuzivanja? apelujem da iskulirate.