Prijava

Hahah umro sam na ono "poginuo sam u ratu" iako je bas kuckarski potez takve stvari raditi.

Inace, Ps je bas usrao Kosmu juce, ovo njeno batrganje bas deluje bedno

Nisam ispratio ovu raspravu na 30 strana niti me nesto interesuje previse, ali samo cu primetiti jednu stvar, covek otvori najsmisleniju mogucu temu i predlog, i na kraju on bude banovan, a od duplih niko pa jebote da l ste realni modovi
Verovatno je popizdeo covek sto se ne banuju debilni dupli i nakon otvaranja teme, ja stvarno ne znam koji je interes kosmopolitin da ih ne banuje (kapiram da bi ostali aktivni modovi to i uradili ali zna se ko vodi glavnu rec izgleda), verovatno neki inat sta li

Prijedor-zahtev da se banuju svi dupli pisam im u usta

Није Приједор! Рудар је заправо из Љубије.
Одлична тема!
Упиш!

Hah, da, vrlo mudar predlog, da se pobanuje polovina sajta, bravo dečaci

da se pobanuje polovina sajta

više od polovine

nije nikakav inat, ja sam to otvaraču teme lepo rekla i u pvt, nije dobra ideja i logičan je razlog zašto to ne treba raditi

otvarač za teme haha

uh, žedan sam sad kosmo ljubičice

Ma kojih pola sajta, necete banovati neaktivne duple, samo ovih 5,6 sto vrsljaju poslednjih dana i to je to

Aj posalji i meni u pvt taj logican razlog, ako te ne mrzi, bas bih ga voleo cuti

Отварач за теме. Савршен израз за дефиниш.

Negativni ste mnogo, mračite najstrašnije.. Ne mogu ja da opstanem u takvoj atmosferi.. Mislim da ću se pridružiti Bombašu u offu dok ne najurite ove debile što traže da padaju glave

nikome glava pasti neće, budi miran

Dobro onda.. Držim te za reč..

kvalitet vukajlije ce se podici za oko 13 procenata kada se razmoduje baka diktator

na koga mislis? imenuj, a ne ovako da nagadjamo

Erisha, samo neki rusvaj praviš.. Dajte nešto konstruktivno, za promenu..