Prijava

Samo da ne nabusi Kostarika Brazilce i sve kul sto se mene tice :)

I x bi bio los

Јебеш те швабе кад им не игра Геце и Швајнштајгер

Јој, то је 2010. била солидно велика изложена маса људи да га Антић зове на светско....

A Ranbo mi baš ima neku domaćinsku dobrodušnu facu a jebiga navikao tamo da izgovara imena neće valjda da se trudi namerno da izgovara pogrešno da bi ga Srbalji razumeli bolje. Da se vratimo spu brat Lewa i ostali turaju muda u usta Englezima govnjivim.

Sta seres sad zapata? Sta imas da zameris Rambu?

očekujem kidanje sutra od strane Belgije i Engleske, a mislim da će i ceo turnir iskidati i jedni i drugi, rekao bih da mogu do polufinala kad vidim dosadašnju igru ovih "favorita"

Džomba puši karu Isahu Avalu

Pa da ti kažem Mitrović je izgoreo 2 zicera,Kostić 2 zicera,da su igrali Pešić i Radonjić,bar 2 komada bi dali iz tih šansi.Fudbalski su za klasu dve bolji.Kako bre ne shvatate da ste nedorađeni,polutani plitkomazerični,promašiti ovoliko zicera,je opasno.ti porediš Pešića,koji je bre fudbalerčina za ovog vašeg,što mnogo voli da ručja a ne voli baš da vežba.Prijović,bi isto iz ovih šansi,var 2 spakovao u mrežu.Kako ne shvatate,da zbog vaće grobarske sujete,nusmo videli veliko takmičenhe 8 godina,ej i da ne bi Zvezdaša,nebi ni ovaj put.Napunili ste bre FSS 100 podpredsednika partizanova i da ne dužim,ako na sledeće utakmice ne ubaci Rafonjića,grdno ćecpogrešiti.Dečko igra,pokazao je to i protiv Čileanaca.Mani sujetu grobos,repka nihe vaša prćija.

Posle neko kaze da cigani nisu sekta

Hahah ladno ostalo nerešeno, zaspao sam negde 20 minuta pred kraj koliko uzbudljiva utakmica

Pazi kad prodjemo mi i Šiptarska

хаха најаче је ово одушевљење што смо први у групи поред моћних бразилаца а после ремија синоћ више никакву шансу немамо за пролаз

Pa pazi ovo što smo do sad imali prilike da odgledamo, pokazuje da nijedna ekipa osim maroka, irana i saudiske arabije nije za potcenjivanje i ume da igra dobar fudbal. Ne znam što se ljudi zaleću toliko, ipak su to 32 najbolje ekipe na svetu jebeno, ako izuzmemo gore navedene turiste

Nije Maroko turista samo nisu imali sreću brutalno. Otkinuće neki bod. Kao i Tunis danas.

Napušiš mi se kurca, Božidare

svajcarci su kurac od ekipe.juce im je ono bilo maksimum a to je kurac.brazilici igrali ocajno.nejmar husa bit strit za sirotinju.
kostic je najveca debilcina koju smo ikada imali u reprezentaciji.10 sekundi ima da sutne loptu na stranu,a on izmsili nesto neverovatno.juce smo imali srece i odlican sut kolarova.ne mozes promasiti onolike sanse.neka ozbiljnija reprezentacija ce nam jebati mamu zbog toga.i to nije svajcarska.

хаха најаче је ово одушевљење што смо први у групи поред моћних бразилаца а после ремија синоћ више никакву шансу немамо за пролаз

Srbe treba jebati

X sa Brazilom i dobijemo Siptare i ostajemo prvi u grupi la ga no

Javio se i SČ sa svojim analizama, persona poznata i kao pola čovek pola after parti, dodje ovde kad se završi utakmica da nam kaže šta je odigrao, govno laloško istripovano