Prijava

Eno ga krstaja razvio satore na eko pumpi
Samo da mu u kadar ne ulete miki nosonja i dule pacov :D

Od koga je (Kokeza i Krstajić), spisak je bolji nego što se moglo očekivati.

не знам шта да мислим о нашој репки, списак ко списак ал селектор...

Selektorisanje je potpuno drugacije u odnosu na “treneranje”. Pogotovo sto sada i ti treneri ne treniraju igrace nego imaju ceo strucni stab. Tako i selektor moze da ne zna nista ko kurac ako ima tim koji radi za njega. Iz tog razloga se stavlja jaka licnost, da li imenom ili karakterom svejedno cisto da hendluje nabedjene fudbalercice a to krstajic glavati majmun nije

Imacemo jedan bod u grupi zapamtite ovaj post

krstaji dali da selektira onu cetvoricu koji ce otpasti.da ne statira.
inace,mukotrpna prodaja grujica je znacila da ce ga na silu gurati u reprezentaciju.
spisak ocekivan.duvamo kurac na svetskom.igrali smo ocaj kvalifikacije,na silu i dosadno.sada to isto radimo samo sa krstajom.i kokeza strucnjak koji ce da savetuje sta i kako.dobicemo samo svajcarsku jer su sipci pa ce se preloziti i to ce ih sjebati.

Meni facinantno da je poveo dva stopera a napred 18 nekih nedefinisanih glava. Kao da igramo zivinu 2-4-4 formaciju

a i dobrana nije definisana ko svet.sem rukavine,kolarova i rodica,tu svi mogu da igraju stopere,bekove...ne znaju vise ni oni sami sta igraju.
nama je jedina sansa da nabijamo loptu od svog gola ka protivnickom i da sutamo kada se priblizimo na 25 - metara.bez dodavanja.samo nabijanje.

Uprava je vredna, trener taktican
Golman brani ko da nije normalan
Nigde nema tako cvrste odbrane
Napadaci brzi daju golove, daju golove

Ma ja mislim da je australija 2010 bila preveliki šok, kao da se u naciji nešto slomilo. Jer tad pobediš nemačku, imaš trenera vrh, hajp,sastav koji se svima svidjao, i opet ispadneš

Једва чекам Ацино драње после голова, због тога свакако вреди испратити меч ХД

Pa da bi čuo Acino dranje treba naši prvo da daju gol a ne znam koliko je to realno xd pa nema potrebe da gledaš onda utakmice

хаха хтео сам одма да напишем ако дамо гол ипак, ал ајде, па имамо митрогола ЕееЕееЕеЕееЕЕЕЕЕЕЕЕ

Не мора ни гол да падне, може и статива наложиће се Ацо свакако..

Sta mislite kolika je kvota da protiv Sipcarske dobijamo crveni?

Мораш питати Жајка он ради у клаџи. + је расан кладионичар.

https://www.youtube.com/watch?v=xVHNz_SubkA

Krstajić je pregotivna glava, ne znam što ga hejtate koji kurac?

Ah, znam...

белгија до полуфинала може стићи

Egipat sa vs bez Salaha

Egipat sa Salahom vs Urugvaj=gube

Egipat bez Salaha vs Urugvaj=gube

Egipat sa Salahom vs Rusija=gube

Egipat bez Salaha vs Rusija=gube

Egipat sa Salahom vs Saudi Arabija=dobijaju

Egipat bez Salaha vs Saudi Arabija=dobijaju

Razlika je samo u gol razlici jbg možda bi sa Salahom dali dva gola više :-/