Prijava

jel ima neko da ima konje ili konja?
ne znam nista o konjima al oduvek sam hteo da ga imam da jasem.....a uskoro nadam se stvorice se i uslovi za jednog. da ga jasem po fruskoj gori
Jedino sto ne znam nista o konjima, ni rase i to, znam ono hladnokrvni su oni veliki sto rade, toplokrvni ovi sto mogu da se jasu i to i punokrvni oni trkacki sportski.

kolko kosta konj, tipa odrzavanje, hrana i to? ako se uzme zdrebe kolko je tesko nauciti ga za jahanje i sve to?
ja bi najvise ovako nekog crnog hteo
https://www.njuskalo.hr/image-bigger/konjogojstvo/vranac-prodaju-slika-28727886.jpg
ili ovakav
http://www.deloindom.si/sites/deloindom.si/files/styles/dd2016/public/Deloindom__konj%201.jpg

Vranac gore Alat dole ti je ovo

Sa soma evra ima da kupis solidnog konja
Zdrene i za 100 fazon kad je malo tj kad mi majka ide na klanje a sa njim be znaju sta da rade klanicw to rade one rade to

Pa rasno ždrebe teško ispod 500 evra
A ako mu treba za vetar u kosi, poslužiće i raga
Jahao sam konja par puta i baš je lep doživljaj, malo je neudobno istina i jaja bole
Ali je ful
A ako voliš ekstremnije varijante, probaj da jašeš kravu, čim joj sedneš na ledja, kreće u galop i gleda da te zbaci
Umalo nisam pogino

necu bas ragu, al neko lepo zdrebe oko 1000 max, da nije onaj debeli zdepasti konj ili tako nesto....s kolko godina konj moze da se jase?

Што се тиче хране коњ више једе него друге животиње. Нисам држао, али тако је причао један човек који држао.

Dve godine msm, ali nisam siguran. Pa kupi neku knjigu, za početak. Dok sam držao akvarijum, najpre bih pronašao vrstu koju planiram da kupim u knjizi, proverio sve šta kako, da li se uklapa sa ostalim vrstama itd pa tek onda novčanik pod mišku i na pijac

Иди у ергелу на Новом Насељу и послужи се, свакако су ти коњи отети од твојих Хрвата.

mislio sam da su konji dosta skuplji, cek koliko kosta onda neka solidna bikcina da se kupi? zar nisu i oni oko soma..ili su krave soma a bikovi jos vise

Krave su skuplje zbog mljeka..

Haha al seres pez to si cuo od mene da hocu da ubacim konja jednog pa sad kao i ti xD

Moze i za 500 konj da se uzme

Бохор
Sa soma evra ima da kupis solidnog konja
Zdrene i za 100 fazon kad je malo tj kad mi majka ide na klanje a sa njim be znaju sta da rade klanicw to rade one rade to

Odlična slovna greška, ova gde ti majka ide na klanje a sa malim konjem ne znaju šta da rade :D

Postavite meni pitanje,ja sam jedan od njih.NJIIIIIIIIIIIIIIII

Ја бих Брега, или Букефала.

To su legendarni konjovi, ne može ih svako imati