Prijava

Cuj stampac u boji, crno belo, pa to je umetnost

Ne znam kako da napisem ovo kao izjavu ali juce sam u maksiju video zenu da je uzela 4 jabuke i svaku stavila u posebnu kesu i na kasi prebacila sve 4 u jednu kesu a u ostale 3 stavila ostatak namirnica hahaha smejao sam se 15min

Aha to je zbog kesa jebenih od 2 dinara, ja mislio da je izmerila jednu jabuku pa stavila 4 u kesu posle kad je išla do kase

Što je isto sirotinjska radnja je li

E sirotinjski savet: brate kad meriš mladi krompir, kucaj da si merio stari i to onaj kvrgavi, druge klase, 40 dinara razlike, a ko da primeti

to je vise kriminal a sirotinja nema muda za kriminal

Da nisu ubili Zorana bili bi ko Nemačka sad.

Један протестантски дух је морао бити убивен.

kuca na tri sprata, fasada pocinje da se radi 8 godina kasnije

odakle uopste te ideje da se zidaju te kuce pa sprat za svako dete ko da ce da zive tu svi zajedno pod jednim krovom da se kolju....plus sto nikad ne zavrse te spratove, sta kao evo sine ja cu da izidam samo nece me kostati skoro nista, a ti posle zavrsi 90% ostaloga....al ne zaboravi da sam ti ja napravio kucu

Svaka kuca treba biti spratnica oko 150m2 to je nesto normalno, korisno i optimalno. Napravis troje dece potrpas ih gore na sprat svako svoju sobu ima, dole za tebe i zenu, i ti si svoje bajo zavrsio.

Coa imao u poslednje vreme dobrih fazona, ali ovi poslednji su nekako fenderovski, samo bez gramatičke perfekcije :)

Elem, Red bul je guarana od dvesta dinara

Haha a jbg pa ja sam fender ja radim to xd

Što da dajem 500 đunti za avendzerse u bioskopu kad mogu da gledam u svojoj sobi ko čovek

Geometri su gori od kurvi

Hahah, ali ovo Papetovo uopšte ne mora da bude vezano za Psetovu priču, bukvalno je "pošto je kesa" do jaja sirotinjska spika.

A i još jedna stvar, kada se meri jedna po jedna, ne izbacuje li ono govno za svako merenje posebno, tako da su morali da kucaju sa tih kesa svakako?

kese su se pre naplacivale.odes kupis nesto i naplate ti kesu nekoliko para.ko nece da kupi kesu,daju mu leba onako u ruku da ga nosi kao fosnu.bile one debele kese,mogao si konja preneti u njoj.izdrzavla 4-5 piva i onaj socijalni sok u staklu od litre bez problema.

ajde gazda kad ce pecenje nismo doruckovali da bismo se najeli ovde hehe (stvarno nisu doruckovali)