Prijava

drugaru uginuo bik, nosili ga iz stale iza u bascu oko 40m da dodje tamo da ga pokupi bagerom lik, on i ja sami, cale njegov pomagao kao malo, vukli ga za noge uglavnom veci deo puta

That escalated quickly...

https://www.vice.com/rs/article/xw5jez/100-jednostavnih-nacina-da-olaksate-zivot-zenama?utm_source=vicefbsr

Hahahaha jbt

I nije Doctor Who nego je samo Doctor, jebem ti mater glupu kurvinu (tačka 30.)

au kolko obozavam da citam ovakve stvari i istovremeno osecam kako obolevam od ko zna cega od nerviranja

са ћалетом сам једном преносио неки алфаплам шпорет фазон 150 кила, а субјективни осјећај брат брату 250 кила мин, што каже скочко најгоре је кад преносиш неко кабасто говно то је смрт

10. SKUPI NOGE U JAVNOM PREVOZU, O MOJ BOŽE.

za ovo se secam da su se basss jako bunile feminiskinje, da muskarci ne smeju da rasire noge dok sede ne secam se tacno zasto, pa su onda one na silu sirile noge u busevima ima i klipova po ju tjubu

svaka ova stavka moze da se postuje ovde i onda da se komentarise na jedno 3-4 strane sa kontraargumentima

како се не сјете ти конструктори масни да направе неке ручке за лакше преношење а не да не зна човјек за шта да ухвати као кад први пут јебе
јесмо се за то борили

27. Gledaj ženski sport i zovi ga jednostavno sport.

ne, necu nikad da gledam zenski fudbal ili kosarku jer je preocajno, prekinite da mi namecete ovo

Ja ne znam kako ljudi mogu da sjede sa prekrštenim nogama a pritom ne zdrobe jaja ja evo ne znam

и ја се питам

47. Reci koleginicama kolika ti je plata.

jel ce koleginice meni da pricaju kolko seksualnih partnera su imale?

boze koja sranja ovde pisu hahahha da mi je da vidim ove nesrecnice nasta lice

Moraću da čitam ovo opet, previše je to da se svari sve odjednom.

Kupi knjigu o antikolonijalnom feminizmu i pročitaj je.

58. Odgajanje ćerke feministkinje znači se nećete uvek slagati. I ona će verovatno biti u pravu. Treba da se osećaš ponosno, ne ugroženo.

jebes mi sve ja da ocu da se skrnavim i sprdam ne bi mogo ovoliko da nakenjam

To za knjigu o antikolonijalnom feminizmu je možda i pobedilo hahaha

E al ako riba oće da se jebe sa crnčugom samo zato što je crnčuga to je kul skroz

68. Razmisli ko bukira tvoja putovanja, planira izlaske, organizuje proslave. Da li to žena? DA LI JE?

69. Ako sam to radiš, ne pokušavaj da me kontaktiraš da ti dam medalju.