Prijava

sjajna logika, ako zena to radi ocekuje da joj dam medalju, ako ja to radim da ne ocekujem da mi da medalju za to

Ja se ne usudjujem ni da otvorim ovo

Al bih voleo neku organizovanu tribinu da bude pezos i ja vs 17 feministkinja najzagrizenijih i jedino pravilo da bude da moras da pustis sagovorinika da govori. Znaci ja 5min pa njih 9 po 5min pa pezika 5min pa njih jos 8 po 5min. Pa urnisali bi ih

Ja ne znam kako ljudi mogu da sjede sa prekrštenim nogama a pritom ne zdrobe jaja ja evo ne znam

čitav život se pitam ovo

9. Nemoj da gajiš duple standarde. Ni za šta, nikad.

23. Ponosan si što čitaš i ženske autore? Da li su neke od njih rasne manjine? Trans, kvir ili žene sa hendikepom? Siromašne žene? Potrudi se da budeš intersekcionalan.

14. Da li voliš “vatrene” Latina žene? “Snažne” crnkinje? “Misteriozne” azijatkinje? Prestani. Kupi knjigu o antikolonijalnom feminizmu i pročitaj je.

https://www.youtube.com/watch?v=6MYAGyZlBY0

Nikad nisi u pravu jer si muško, i ništa što uradiš neće biti dovoljno dobro IKAD
Eto Pseto to je siže

Ja zgnjecim jaja i nekad kad su mi bokserice labave pa mi ode jaje ispod butine/noge a ne da prekrstam noge jos

da da inace one bi graktale sve u glas, vise bi voleo npr da su u nekim komorama da ne moze nista da se cuje, i onda im pricas sve i svasta, i vidis ih kako se deru al ne moze nista da se cuje

93. Shvati da su žene sa invaliditetom čitava, seksualna ljudska bića. Saslušaj ih i poštuj.

ja bih ovde dodao i da muskarci moraju da zele zene sa invaliditetom, debele itd jednako kao i one zgodne

Mister no istina je da zene nikad ne mogu da budu kao ja i da sta god one mogu da urade ja mogu 3 puta bolje pa cak i ako o pusenju kurca pricamo ja kad bi ti popusio pa pricao bi o tome do kraja zivota hahahaha

21. Kupi sanitarne uloške i tampone i doniraj ih centru za beskućnike.

Ne znam šta će beskućnik sa tamponima, ali OK

Pa moze da smeju da grakcu u glas i upadaju u rec ako ja smem da ih iznabadam glavom

pa cak i ako o pusenju kurca pricamo ja kad bi ti popusio pa pricao bi o tome do kraja zivota hahahaha

Uhvatimo se sad svi za ruke (no homo) i zajedničkim snagama zaboravimo na ovaj deo psetovog posta hahaha

dajte jos ovih feministickih ispada

Pročitao sam ceo onaj jebeni tekst na Vajsu. Osim što sam imao priličan poriv da povratim od silnih napisanih gluposti, mogu da konstatujem da je onaj spisak u stvari lista iskompleksirane kalašture koja je nezadovoljna čitavim životom i sada glumi neku jebenu aktivistkinju.
Hajlajt liste - 94. Shvati da nemaju sve žene menstruaciju i vagine. Ako nema pičku nije žensko pa šta god da tripuje. Ima još toliko toga na listi, ali ja nemam živaca za pisanje.

ахахаха чуј да носим улошке бескућницима питам се да ли ови људи уопште имају додира са нормалним људима
замисли кренеш у центар за бескућнике са тампонима и наглас пред свима кажеш поздрав бескућњаци деда мраз је поранио са поклонима ове године и фазон људи се обрадују ево спаситеља има бога то људино шта је у тим кесама има ли бурека и кифли масних и извадиш им либрес тампоне уз препоруку да их мјењају на свака 4 сата

Prebili bi te ko macku

Lozite se na Miroljuba Petrovica koji prica na engleskom
i smatrate sebe za ljude

Daj ne pustajte mi vise ove kalasture prebicu zenu a patrijarhalno je vaspitana