Prijava

Svi kao pricaju kako je nekad bilo bolje evo sad npr da uzmem paralelu da napravim rijaliti soovi (prvi veliki brat i danas zadruga) recimo tada je pobedio ivan ljuba koji je znao da dubi na glavi i da zonglira limunove i kao smatralo se za vrhunac mudastva kad je onaj s bradom dosao u emisiju pijan kod one voditeljke irine pa su se posle ozenili dobili dete i razveli a danas imas klip od 25 minuta konstantnog zuma na sisu ane korac dok nosi kupaci kostim onako u fazonu sto su stari rimljani nosili samo bradavica prekrivena

pa sta je tebi od ta 2 bolje haha

ne moze po mom misljenju da ostane rijaliti isti, moraju granice uvek da se pomeraju da bi bilo zanimljivo dok se ne nadje novi tip rijaliti zabave, nema veze sa promenom drustva i sve

svaki put kad Papet ovako hvali Ivana Ljubu, imam obavezu da vas podsetim da su njih dvojica iz istog sela i da je Papet zato previše pristrasan

Da je jugoslavije velike sada gde bi nama kraj bio sada

Kad je bio prvi Veliki brat finale za Novu godinu, okupi se društvo na dočeku i pustimo televizor i navijamo i posle svi kao "e pa ako je on, zaslužio je, dobar dečko, fin, svira instrument", a sad kad mi dođu drugari, pitaju me "jesi video kako je Miki jebo, s obzirom na kilažu ima dobre performanse"

vratite mi moje detinjstvo :'(

svako ko gleda ta sranja je iz sela ili mu je iku tipa 37

nazovimo stvari pravim imenom

Realno u svemu se pomeraju granice i to je u vecini slucajeva do jaja.

Jedino eto sto mi pada na pamet tuce su pre bile vise fer i bez oruzja nego sto su sad

svako ko kaže da eurokrem ili euroblok jesu isto kao i pre nek jede govana

E pa slatko maltene uopste ne jedem tako da ne znam

Pod pre ne mislim na sredni vek jebeno i sablje nego na ferke u relativno bliskoj proslosti

Некад си имао Анђуса, а сад.... Муслиу мајку ти јебем ја.

E da nekad ovde moderisale Zmia i Muluca, a sad Kosmopolita npr

Hahah mali keru nabijem ja tebe malo na kurac :DD

Nekad si na sajtu mogao da procitas ozbiljne teme i rasprave....kad se samo setim kakvi su sve likovi bili pre na sajtu, prave legende, znali smo da se zajebavamo, ali znali smo da pricamo i o ozbiljnim stvarima....dzimi, zmia, wojtek, ja, smarko, energija, blek hol, dankan, mr moon i gomila drugih.....eeee kad se setim kad smare i ja istrolujemo ceo forum, bukvalno svi popadaju sa stolica od smeha, onda nas banuju na tri dana, al mi se ne vracamo sa duplih nego odsluzimo taj ban, al makar svi pocrkaju od smeha, a ne ovo danas sve neki usiljeni trolovi i smaraci....nikad vise nece biti sajt to sto je nekad bio, ko zadnji izadje neka ugasi svetlo

Bilo 175 godina Drugog srpskog ustanka, dolazio Slobodan Milošević da drži govor u Takovu, ja kupio šešir sa Milošem Obrenovićem i vikao "Slobo-Slobodo", otac me podigne da vidim Slobinu glavu kako se sija naspram sunca, došao kući presretan, mater me pita kako je bilo, ja ne mogu da govorim od uzbuđenja.
A sad mi samo govore "je li ukusan sendvič, botino", a što je najgore uopšte nije ukusan.

nekad je pljedža bila 50 kinte i koštala isto ko pakla cigare, da mi ćalo 50 dinara za užinu kupim čipikao i čokoladno i još dobijem sličicu za album