Prijava

@gps

A sto bi to radio?

Dopala mi se ideja i danas sam se bavio njenom praktičnom primenom. Interesantan način sagledavanja shvatanja pojedinih autora-šta on piše, a šta mu se sviđa. Napravio sam popriličnu kolekciju već, a verovatno ću i da je proširim...

Lepo je rekao Surovi, znaće ovo jedno 5% ljudi da koristi :). Baš je "do jaja" staviti prvu stranu po popularnosti u saduče.

Ovo će biti aktuelno nekoliko dana, i brzo će pasti u zaborav.
Isto poput odavno zaboravljenih tagova.
Zanimljiva, ali beznačajna promena.

Е стварно ја сад гледам , људи штиклирају дефиниције од пре пет минута као омиљене , иако су , најбоље речено , просечне.

@blek

Da ljudi vide da si in kad to lajkujes. Kako si tako zaostao? :)

joj ming, nisi ni svestan koliko si u pravu :)

Tulumbaće, ja sam zaostao ko rep za krmetom :). I nabijem te nakurac, opet sam plakao danas zbog tvojih američkih filmova, morao sam da ih usandučim.

Odlicna stvar! Ovako sam uspio procitati nekoliko dobrih definicija za koje nisam ranije cuo i vidio ih. Samo kliknem na nekog "pametnijeg" autora i pogledam njegove omiljene definicije :-)
Evo, na primjer, maloprije sam kliknuo na Ciklonov profil i procitao odlican tekst ciji je autor majav

@Tulumbac:
Pa tako ostali mogu saznati nesto novo o meni. Dakle, nista specijalno, ne treba podizati nikakvu prasinu oko ovog noviteta.
Cisto da stoji i ta stavka na mom profilu...

Mnogo dobra ideja! Aplauz! :)

"Pa tako ostali mogu saznati nesto novo o meni" - To je uvek bilo presudno.

Dobra je ideja, ali smrdi je malo neukusno.Predlažem kaizene da promeniš u npr. bedno,glupo...

Da, da, "bedno" je mnogo utešnije!!

За сад "Смрди" се употребљава да се означе дефке у којима се помињу говна, дупе и прдење.

tu si u pravu :)

promeniću u "glupo" najverovantije ili nešto slično što nema miris...

hmm. "odstrel"? mislim da je jasnije šta predstavlja i nije ponižavajuće

:Satara: mi svuci interesantno, i i bliza nam je rec nego :odstrel: a moze i :sahrana: svrsen cin pred odlazak na groblje

Bolje mi zvuči "moje saučešće" :)

to je fino mada slengovski smrdi je dobro, ako smatras da smrdi na plagijat