Prijava

Pocelo sistematsko unistavanje stanovnistva Kraljeva

EKSPLOZIJA U KRALJEVU Učenik (10) doneo bombu u školu! http://www.blic.rs/ycx2l1x

Podrska

DECA NOSE BOMBE U ŠKOLE E TO JE ZA MENE PARADA PONOSA

Hah pa dobro i ja sam jednom doneo gas masku da sprdam ortaka kome je večito smrdelo iz usta na užas

Ali nikad oružje! DEgeneracija

Kada će mediji početi da izveštavaju javnost o genocidu koji se dešava svakodnevno? Popenjite se na bilo koje brdo i pogledajte u krug 360 stepeni- na celom horizontu je pojas izmaglice od otrovne prašine kojom nas zasipaju. Probudite se dok ne bude prekasno
http://www.dnevne.rs/zanimljivosti/ozbiljno-upozorenje-neurohirurga-evo-sta-kemtrejlsi-rade-nasem-mozgu-i-telu-info

Inače Bušido je rodjeni Beogradjan. Doduše druge generacije, ćale mu sišao sa Grdelice da zida Novi Beograd, dok je keva vredno tkala predivo u fabrici perjanih jakni "Peko Dapčević". Ali to mu ne smeta da valja fore ko da je original. Što je za poštovanje, jer je pobedio sebe. Pokušaj i ti, videćeš da zaista nije lako.

Zapravo i sa kevine i caletove strane su mi svi iz Bg. Ovo što je uspelo da se zabeleži. Mada kapiram da mi je pradeda sigurno sakrio neki iznenadjujući podatak, tipa da mu je babu tresao turčin ili neko sa Grdelice. Nije isključeno, ali nije ni zabeleženo, tako da ne mogu da kažem sa sigurnošću. Sa druge strane bio bih zadovoljniji da imam neki trve seljacki gen sa Grdelice, okej je to skroz. Bolje bih se kapirao sa tobom na temu neobrijanih riba i toga da li i zašto znojave pičke imaju svoje čari. Ovako se slabo snalazim sa ivičastim lobanjama. Ne budi nasilan i isfrustriran. Lepo vreme. Jes da su ti sve pičke zapalile u Bg, ali može i kokoška da posluži. Ne sudim

iskoči li ti ona žila na čelu dok smišljaš ovo?

Ovako se slabo snalazim sa ivičastim lobanjama.

Дански дечак dislikes this.

Ovo me podseti da menjam ime pod hitno ahahaa...
Grok druže, šta se radi?

Zapravo i sa kevine i caletove strane su mi svi iz Bg. Ovo što je uspelo da se zabeleži. Mada kapiram da mi je pradeda sigurno sakrio neki iznenadjujući podatak, tipa da mu je babu tresao turčin ili neko sa Grdelice. Nije isključeno, ali nije ni zabeleženo, tako da ne mogu da kažem sa sigurnošću. Sa druge strane bio bih zadovoljniji da imam neki trve seljacki gen sa Grdelice, okej je to skroz. Bolje bih se kapirao sa tobom na temu neobrijanih riba i toga da li i zašto znojave pičke imaju svoje čari. Ovako se slabo snalazim sa ivičastim lobanjama. Ne budi nasilan i isfrustriran. Lepo vreme. Jes da su ti sve pičke zapalile u Bg, ali može i kokoška da posluži. Ne sudim

Znam da misliš da svaka ljudska aktivnost prestaje tamo negde iza Rakovice, ali ipak nije tako. I van kruga dvojke postoje živopisni ljudi, ali teško je to dokazati nekome ko je mentalno omedjen kao taj isti krug tramvajskim šinama. Ta limitiranost se odrazila na tvoju ličnost u svakom pogledu, oduvek vrtiš samo jedne te iste fore, prozivke ti se baziraju na jednoj jedinoj temi, i samo kružiš oko iste priče kao taj tramvaj na koji si toliko ponosan. Fejk kosmopolitizam kakav je tvoj je opasnost i pošast po svako društvo, ali tebi se to ne može objasniti jer ti nedostaje taj domaćinski gen pomoću kojeg bi mogao da skapiraš o čemu ti pričam i detektuješ gde si to sve šupalj, pa da se koriguješ. Ispričaću ti nešto interesantno sad :)

Dok sam radio svojevremeno tamo, sedim u busu, flertujem sa beogradjankama sedme generacije, ništa neobično, verujem da ne bi prestale ni kad bih im pokazao prebivalište u ličnoj karti. Medjutim, ugodjaj kvari jedna bg klinka iza mene.

Pola sata me je protiv moje volje terorisala žalopojkama drugarici preko telefona o nekih pazi sad- 230 dinara koje joj je klepila neka drugarica kod koje je prespavala, ova te pare ostavila na stolu a drugarica ih ujutru pokupila sa još nekim pizdarijama, ključevima itd.

Počinje mozak da mi se kuva, razmišljam da izvadim 460 dinara i dam jebenoj glupači samo da sidje na sledećoj i sačeka drugi bus. Pokušavam da shvatim kakav to mentalni sklop može da diže frku oko 230 dinara i smara sve redom oko sebe tom pričom. Skapiram- pa jajarski. Samo sitna duša kojoj nedostaje one suštinske empatije prema drugom ljudskom biću. To su beogradjani- gnjide. Ili lica obolela od sindroma betonske džungle, kako god ti je draže i lakše da zamaskiraš fakt da podjednako koliko je patetično kad bosanac govori o romantici ili crnogorac o humoru, u možda čak i u većoj meri je transfer blama kad beogradjan progovori o ljudskosti, moralnim vrednostima i drži bukvicu šta je ispravno a šta ne.

Za mene ne predstavljaš čoveka, već nulu. Što ne znači da ne umeš da me nasmeješ ponekad, kad šoraš po seljacima zbog kojih sam solidno najebavao. I nisu nam pičke po Bg, ovde su. Nije baš da su iza Bubanj potoka u ponudi jedino likovi poput Fendera, jbg nemoj se ljutiti druže. Stav ti je užasno kiseo i kada bih u njega umočio lakmus papir, pocrveneo bi kao obrazi tvoje keve nakon što ih dobro išamaram kurcem. Na njen zahtev. A ja sam takav čovek da volim izaći u susret. Širok

@Bushido
Dosadno na sedmom spratu?

Ja seljak kad sam bio jednom u bgeju sa drugom seljom, počeo drug da me tripuje opasno... Počeo je da sere: pogle ove mutirane Beogradjane sve mutant do mutanta.... pogle (i pokazuje prstom na nekog zbunjenog prolaznika) te deformacije lica, što su majki im ga spalim tako sumorni i bledi ko sirak ja hteo da umrem od smeha jer su mi stvarno ličili na mutante. Toliko ja znam o Beogradjanima ahahha

Svaki treći peder, svaki drugi Crnogorac, svaki četvrti Bosanac, svaki peti Srbijanac ta ima li Beogradžana u Beogradu ili kako sad?

Znam da misliš da svaka ljudska aktivnost prestaje tamo negde iza Rakovice, ali ipak nije tako. I van kruga dvojke postoje živopisni ljudi, ali teško je to dokazati nekome ko je mentalno omedjen kao taj isti krug tramvajskim šinama. Ta limitiranost se odrazila na tvoju ličnost u svakom pogledu, oduvek vrtiš samo jedne te iste fore, prozivke ti se baziraju na jednoj jedinoj temi, i samo kružiš oko iste priče kao taj tramvaj na koji si toliko ponosan. Fejk kosmopolitizam kakav je tvoj je opasnost i pošast po svako društvo, ali tebi se to ne može objasniti jer ti nedostaje taj domaćinski gen pomoću kojeg bi mogao da skapiraš o čemu ti pričam i detektuješ gde si to sve šupalj, pa da se koriguješ. Ispričaću ti nešto interesantno sad :)

Dok sam radio svojevremeno tamo, sedim u busu, flertujem sa beogradjankama sedme generacije, ništa neobično, verujem da ne bi prestale ni kad bih im pokazao prebivalište u ličnoj karti. Medjutim, ugodjaj kvari jedna bg klinka iza mene.

Pola sata me je protiv moje volje terorisala žalopojkama drugarici preko telefona o nekih pazi sad- 230 dinara koje joj je klepila neka drugarica kod koje je prespavala, ova te pare ostavila na stolu a drugarica ih ujutru pokupila sa još nekim pizdarijama, ključevima itd.

Počinje mozak da mi se kuva, razmišljam da izvadim 460 dinara i dam jebenoj glupači samo da sidje na sledećoj i sačeka drugi bus. Pokušavam da shvatim kakav to mentalni sklop može da diže frku oko 230 dinara i smara sve redom oko sebe tom pričom. Skapiram- pa jajarski. Samo sitna duša kojoj nedostaje one suštinske empatije prema drugom ljudskom biću. To su beogradjani- gnjide. Ili lica obolela od sindroma betonske džungle, kako god ti je draže i lakše da zamaskiraš fakt da podjednako koliko je patetično kad bosanac govori o romantici ili crnogorac o humoru, u možda čak i u većoj meri je transfer blama kad beogradjan progovori o ljudskosti, moralnim vrednostima i drži bukvicu šta je ispravno a šta ne.

Za mene ne predstavljaš čoveka, već nulu. Što ne znači da ne umeš da me nasmeješ ponekad, kad šoraš po seljacima zbog kojih sam solidno najebavao. I nisu nam pičke po Bg, ovde su. Nije baš da su iza Bubanj potoka u ponudi jedino likovi poput Fendera, jbg nemoj se ljutiti druže. Stav ti je užasno kiseo i kada bih u njega umočio lakmus papir, pocrveneo bi kao obrazi tvoje keve nakon što ih dobro išamaram kurcem. Na njen zahtev. A ja sam takav čovek da volim izaći u susret. Širok

Није говно него Шкудето писао.

Видиш, ниси ништа ти бољи од Бушида. Хоћеш да будеш као он, али та киселина коју потураш другима, куља управо из тебе. Ти си јебено ограничен тиме да мораш докажеш да си већи Београђанин од сваког Београђанина. "Радио сам тамо..." То има тако потцењивачку конотацију са великом дозом џиберизма. Хоћеш да се на Вукајлији прикажеш као да си дошао из Њу Јорка, Мадрида, Токија, иако си дошао из Рековца, Варварина, Ћићевца, Деспотовца и тако неког велеграда.

Да, тачно је да јужније од Бубањ Потока нема истих људи као што сам ја. Има много горих и чине већину. Ти си део те већине иако трипујеш да си неко мудо. Теби је реч Београђанин изгледа најслабија тачка. Па мене су прозивали да имам комплекс Београђана, али ти си обрнуо игрицу. Ти имаш ничим оправдан комлекс више вредности. Помињеш неку БГ клинку, причаш о јајарском понашању као да је то одлика само Београђана. Не, Београђанине у покушају, то је одлика данашње сиротиње. Да ли је то сиромашна студенткиња или средњошколка која живи на Видиковцу, у Прокупљу, у Гаџином Хану, Малом Иђошу, у кући/стану од 50 квадрата са родитељима, братом, сестром, бабом и неудатом тетком, то јајарско понашање и циганчење за сваки динар је нешто што ћеш срести свуда.

Не знам чији си дупли, али би требало да знаш да кад се неко годинама понаша идентично (издркава се на свима) и кад претерује са тиме, временом мора да ти прође кроз главу да то значи да тролује, да ложи масу. Наравно да ће Бушидов одоговор мени после овога наравно бити у фазону: "Фендере, учинило ми се да сам ти нашао једну функционалну ганглију, али ми се само учинило." Али то је Бушидо, Бушидо ради то. Ти немој бити Бушидо јер се бламираш. Плануо си као хепо коцка, као да си из Супске или Бигренице.

Nemojte ove km postove pls

Najgore je kad riba okusa srecu u bg pa se zbog neuspeha vrati u provinciju.Onda je u rodnom mestu niko nece jer svi misle da se jebala svaki dan sa drugim, pa neko pusti buvu da je karao crnac ili jevrej, takvima volimo da dobacujemo-jel volis obrezan kurac kurvo, gde ti je decko afrikanac hahah

ахахах већ могу да замислим говнашеву фацу док пише како је хтио да поклони огромних 460 динара (што ниси заокружио на 470) само да курва сиђе збуса је л ти пролазила ова пјесма кроз главу кућо
https://www.youtube.com/watch?v=VN2l_gr8hDA