Prijava

Mrziš Srbiju zato što si usrani bosanac i nije ti stalo do nje, to znamo
Ne možeš da je voliš nikad kao mi koji smo njena deca i ne možeš da je vodiš kao mi koji smo njena deca
Nikad nisi bio deo nas i nećeš biti, tornjaj se u svoje planinčuge pre nego što ti Srbi presude. Proći ćeš i ti i cela tvoja svita kao Čaušesku.
Shvati to, dok budeš ovo čitao uz jutarnju kafu i informer i obavljao poziv ka DB da izdaš naredbu "gasi Vukajliju"

MI TI ODAVDE PORUČUJEMO- POPUŠI NAM KURAC KAO ONOJ TRANDŽI TAMO NEGDE OKO DVEHILJADITE!

NE PLASIMO TE SE VUCICU.NISMO MI KAO ONI TVOJI POLTRONI KOJE PLASIS REKONTRUKCIJAMA.

Zašto se u Beogradu održava mirdita dobar
Zašto nam istoriju i obrazovni sistem kroji EU
Zašto su gej parade dopuštene kada je sodomija Ustavom zabranjena
Zašto se televizije koje emituju rijaliti programe, tvoj pink naročito, ne kažnjavaju zbog kršenja javnog morala
Zašto ti odgovara cela ta rijaliti zadrugarska atmosfera u društvu, jel zato što je to pogodno tle za nazadnjaštvo
Zašto nam se svake godine u inostranstvo odseli 50 hiljada mladih i ko je za to kriv, da li partijsko zapošljavanje i bedne plate ili oni

TEK SMO POČELI SMRADE ŠUGAVI ODVRATNI

Zasto lazes da se smanjila nezaposlenost kad se omladina odseli
Zasto ne odgovaras na pitanja nepodobnih medija nego samo spinujes
Plasis li se za zivot kad tako jebes narod

NECES JOS DUGO VUCICU, I JACI SU PADALI

MI NISMO ZAVISNI OD TVOJE STRANKE I POSLOVA KOJE DAJEŠ SVOJIM AGITATORIMA KOJI KUPUJU GLASOVE UCENAMA, DETERDŽENTOM I BEDNIM POSLIĆIMA. MI SMO GLAS TIHE VEĆINE KOJU SI MISLIO DA SI UBIO U POJAM GUŠENJEM MEDIJA. ALI SI SE ZAJEBO, JER VLAST CARUJE SAMO DOK NAROD NE POPIZDI

EVO TI KURAC, SMRADE PIČKOUSTI!

VUCIC PEDER, JEBEM TE LJUTO U TVOJA PICKOLIKA USTA, GOVNO RASPALO SOROSEVSKO

JEL MISLIŠ DA NE ZNAMO DA JE TVOJE ŠTENE VUČIĆEVIĆ DEVEDESETIH PRIMAO PARE OD TOG ISTOG SOROŠA KOG SAD PREDSTAVLJA KAO FINANSIJERA SVIH ONIH KOJI SU TEBI NEPODOBNI, IAKO LJUDI VEZE NEMAJU SA NJIM VEĆ SAMO GOVORE ONO ŠTO SE TEBI NE SVIDJA, ALI KO ĆE PROVERAVARATI ISTINITOST VAŠIH SPINOVA, A?

E PA DOŠLO JE VREME DA SE PROVERI. I DA SVEDEMO RAČUNE SA SVIMA VAMA OD PETOG OKTOBRA NAOVAMO, JEBEM LI VAM MAMU U PIČKU LOPOVSKU!

RASPRODALI STE FABRIKE KOJE SU NAŠI OČEVI I DEDOVI MUKOTRPNO GRADILI DECENIJAMA I DOVELI NAM STRANCE DA NAS PONIŽAVAJU SA 200 EVRA I SMENOM OD 12 SATI, GOVNA IZDAJNIČKA, NIKAD RAD OKUSILI NISTE, ŽIVITE OD PRODAVANJA DEMAGOGIJE I TUDJE IMOVINE CEO ŽIVOT. GDE JE 60 MILIJARDI OD PRIVATIZACIJA? POJELA MACA? E VAS ĆE MRAK DA POJEDE!

VUCICU KRITIKOVACU TE JOS SUTRA I SVAKI DAN DOKLE VUKAJLIJA SAJT POSTOJI, ALI DO TAD PICKA TI MATERINA I DABOGDA TI SIN RADIO U STRANOJ FABRICI U SRBIJI I NOSIO PELENE VASKO LJIGAVA PRLJAVA

da li je ovaj bivsi kolega tvoje majke tvoj otac?
https://s15.postimg.cc/gbcen605n/bhhj.png

OK JOS OVO PA SE ODJAVLJUJEM ZA VECERAS, VUCICU JEL TI ZENA ZAISTA TOLIKO RUZNA KAD JE TOLIKO KRIJES?

TOLIKO

ПА ДОСТА СМО ГЛЕДАЛИ И ВАС ДЕМОНКРАТЕ НИКАД ВЕЋИ ПРИВРЕДНИ РАСТ НИКАД ВИШЕ СТРАНИХ УЛАГАЊА СРБИЈА НИКАД ПОШТОВАНИЈА У СВЕТУ ПОГЛЕДАЈТЕ САМО ГДЕ СМО БИЛИ ПРЕ ШЕСТ ГОДИНА А ГДЕ СМО САДА ОТВАРАЈУ СЕ НОВА РАДНА МЕСТА НОВЕ ФАБРИКЕ НОВЕ БОЛНИЦЕ РАДИ СЕ ПУТНА ИНФРАСТРУКТУРА ОТВАРАЈУ СЕ ПОГЛАВЉА ВУЧИЋ СЕДИ ПОРЕД ПУТИНА НА ВОЈНОЈ ПАРАДИ МИШКОВИЋ СЕНИОР ВАС ПЛАЋА ИЛИ СТЕ ОД ОНИХ КОЈИ НИКАД НИШТА НИСУ КОРИСНО УРАДИЛИ У ЖИВОТУ ПА КРИТИКУЈЕТЕ ВРЕДНЕ ЉУДЕ КОЈИ СЕ БОРЕ ЗА СРБИЈУ ИМАТЕ СРЕЋЕ ДА ЈЕ ГОСПОДИН ВУЧИЋ ДОБАР ЧОВЕК ПА НЕЋЕ СВЕ ДА ВАС ПОХАПСИ ЈЕР РАДИТЕ ПРЉАВ ПОСАО ЗА СТРАНЕ СЛУЖБЕ

КАЈЗЕНЕ ПЕТОКОЛОНАШУ НАПРАВИ ОПЦИЈУ ДА МОГУ ДА СЕ ОЦЕЊУЈУ КОМЕНТАРИ НА ФОРУМУ ПА ДА ВИДИМО ШТА НАРОД СТВАРНО МИСЛИ О ЖУТИМА НЕМА ВИШЕ ЦЕНЗУРЕ БРЕ

NEMA DOSLI BOTOVI I NA VUKAJLIJU, VUCICU ZAISTA NI OD CEGA NE PREZAS!!!

JEL UKUSAN SENDVIC AUTORU MULTICHIPMUNKED??? IMA LI KULENA UMESTO SALAME, KISELIH KRASTAVACA?

I VI CETE SJAHATI SA KICME OVOG NARODA KAD MI SA WWW.VUKAJLIJA.COM SRUSIMO VUCICA

dosli botovi i kad se napada vucic oni normalno nemaju argumente da ga brane pa onda napadaju zute, pa jebali vas zuti njih smo skrcali na sitne delove a vas cemo da ukinemo iz politike zauvek jer ste jos veca govna i sljam od zutih..tako je!!Bednici se zaposlili za vreme vladavine ovog cudovista ili dobijaju sendvice i sad cuvaju to malo sto imaju, plase se promene vlasti da ne ostanu bez nista.Bolje i sendvic nego nista.

zivim za dan kad cu se baviti draganom j vucicevicem, debelim djukom, klempavim martinovicem i na kraju milenkom jovanovim. oni su moji, nemoj neko da ih je pipnuo kad ovqj izdajnik padne imace posla sa mnom

kosmopolita odjebi sa sajta kurwo vasljiva