Prijava

Jbg preisfurana je spika srbi vs bosanci itd bas je 2012ta maks

Hah e, kako sam pročitao glavonjin nick, tako mi kroz glavu proletelo "garant ostavio koment da sam gluperda", i standardno se nisam prevario, ta bosanska glupost je savršeno predvidiva jer znaš koji ih kompleksi pucaju i ne treba stvarno puno pameti da im pročitaš sledeće kretanje.

Sad si dobio pojačanje u vidu zemljaka, al bojim se da vam se presek osobina suviše poklapa da istom prozivkom ne bih mogao da zakačim sa 100% efikasnosti obe bosanske muHe.

Boske no 1, kapiram da ti je ćale rasprodajom bukove šume obezbedio već neko rasterećeno mesto u betonskoj džungli. Ali piši mu makar, jebiga. Javi se čoveku koji ti je obezbedio da pobegneš iz tog čemera, kad već na njemu nije bio red sudbine. Mada okej, previše te je ponela civilizacija tako neiživljenog, pa si počeo i na majku da zaboravljaš, razumem to.

Javi se roditeljima, ipak. Brinu za tebe, seljačko si dete, naivno. A znaju kakve su džukele tamo. Brinu.

Tipično za bosanca je nezahvalnost. Ti budi bolji, budi drugačiji. Javi se ćaletu i kevi.

I trebalo ti je pola sata da smisliš to sve? Nije ni ovaj forum kao što je nekad bio, nekad se ljuto trolovalo instant, al za to treba imati ono nešto, a ne da smišljaš pola sata i onda izručiš nešto za roditelje. Kao što sam već i rekao, nivo razmišljanja 13 godina, kad ne zna šta će izlaz vidi u "E JEBEM TI MATER JA, ŠTA JE?"

Truc je bas onako masivna govnurda malena i plasljiva, da mu zavalim samarcinu upisao bi se u gace odma musavac jedan bedni

sergej milinkovic savic u logor decko je bolid i prevara mrzim ga

Mlako, Skočko, mlako. Al je svejedno bilo nerealno očekivati tvrdje od mekane bosanske ganglije. Ne umeš da se nosiš sa gradskim forama i end of story. Mislim, seljoberu, čak i na avataru ti bleji legenda Partizana, da imaš nešto svoje, furao bi, al nema prolaza jbg

Savić milinkovski vnugo jedno preplaćeno, Lacio proklet klub izgleda im posao da bude naduvana priča koja puca kad naleti neki Inter

gradske fore ahahahah

-ŠKUDETO, ČIJI SI DUPLI?
-E JEBEM TI MAMU ZNAŠ JA SAM MNOGO LUD JA SAM ASFALT TI SI PRAZILUK BA
-Dobro, de, opusti se malo
-MI OTIMAMO BOSANCIMA, MI SMO LUDI

aahahhahaha GA RAN TU JEM da imaš 62 kile i da nosiš naočare, evo ruku desnu dajem da je tako :D

jebem ti sve pa mene da su stavili za selektora manju bi stetu napravio od krstajica.aj sto ne zna taj posao nego nas jos kaznili zbog debilcine

koja pametna glavica je lokovala temu svetsko prvenstvo

daj jbt otkljucajte temu

Inače, za Maestra..

Krivo mi je što zmija nije prošla.. kad ti prodje sve sa golom u nadoknadi Engleza, i Urugvaj ljubazni ko da daje signal, sve je rešeno.. Ovakve situacije su one za skretanje.. natrpam im mami u pičku.. nadam se da ću biti u prilici da ti zalegnem kad treba.. jer sam siguran da bi mi ulego onu lovu da je prošlo.. nisi govedo od čoveka i to je glavno..

Svakako si opravdao ime ovoj temi, a kiseli vukajlijaš može da kenja do sutra. I nikad mi neće biti jasno, zašto ovo nije prošlo, a trebalo je mnogo toga dobrog da donese. Ne znam

ma škudeto momak sa šiptarskim korenima, nego eto, jedino dete u porodici pa se pravi da je Srbin.

Lokovali Reme i Zapata, postovali u istoj sekundi i zaključala se tema i sad se prave debili i niko neće da obriše svoj post da otključa temu. Debilana.

Daj da sečem odmah

E moj sine, pa ti bi se usrao kada bih ja samo izašao pred tebe, šta ćeš ti da siječeš? xD

Ma zajeban si ko kratko ćebe. Istina, puco sam na ferzzi od nekih glava, al ne znam zašto lik koji smatra uspehom prevaru osmakinje poziva na neko poštenje i smatra da nije okej sevanje noža u drugi red trbušnjaka vodoravno. Lolčina

Inače glavonjin komentar je toliko nebulozan da mi je plus što ga nisam odgovorio

S tobom bih bio blag, maksilofacijalna za jedno 6 sekundi, ne bih te tukao uopšte, nema smisla da te bijem kad sam mnogo jači od tebe ali bih te naučio da patiš - jebiga, moraš, jer moraš da platiš to kurcobecanje JA TEBE NOŽEM POD REBRO PA DA VIDIM KO JE MUDO.

ako se sad nije usro od straha ja onda ne znam kad ce