Prijava

Ma verujem ti, čim pominješ naplatu, skapiram koliko si kivan i besan. Al okej, rešiće to već neki ćalac debelim kalibrom u kolena kad mu se požali 14godišnja ćerka. Plus ovi opisi načina.. priznaj, isprcan si u mozgić bosanski. Ne znaš kuda od muke

nemojte se svađati drugari gledajte malo cigane na rts3, sto sviraju ljudi...

Treba doći do pištolja, sine moj, to je ona muka :D

skudeto zbog cega se svadjas sa svima na forumu svaki dan, da nisi ti neki jutjuber koji je cuo da su se ovde smejali tvojim klipovima pa si resio da se svetis.

Labo i njegove pajserske pretpostavke

Ne ja, Skočko, ovde takvi ne smeju da prismrde. Ćalci

ko danas ima da da 300e za gun

jedina pozitivna stvar na ovom sp je sto su ispali nemci

Zanimljivo je koliko ovih napaćenih glavica obitava na internetu, sunce ti jebem pa njihovih žrtava je na milione, sve zajebani mozgovi, svi naoružani, pištolj, nož, kung fu, žrtava su buljuci, jutros nije dvojka mogla proći od naslaganih žrtava opasnih beogradskih glavica. A žive sa kevom i ćaletom u sarkofagu od 44 kvadrata, igraju 20 dinara tikete i puše laki strajk. Kupuju paradajz na komad i kunu se u jebeni preliv na pici kod Bucka bate naača salata keve mi.

Zaobišli smo onaj fatalni metak, i to je glavno. Nismo iz BiH. Sve se drugo prašta. Nismo došli izBosne da probamo da prodajemo fore onima koji su ih izmislili. Rasterećeni. Za razliku od vas, stranaca

Takvi kao ti su došli iz Gnjilana i Požarana, 6 nijansi gore od bilo koje bosanske zabiti :D
Možda nije gore od Han Pijeska ali su u foto-finišu, mrtva trka.

Ne. Na sat vožnje. Kevi Savski venac u ličnoj, al ne onaj psetov, fiktivni. Ne znam šta hoćeš, bosančino? Pa i ti iz Gnjilana imaju preče pravo od tebe, to je valjda i dalje Srbija. Bar na papiru.

Svakako nisam okoćen u bosanskoj guduri obrasloj šumama. I potom došao u Beograd da ga hvalim jer su klinke i šverc u gradskom trip koji će mi obeležiti život. To ti prija, znam. Promena. Drugačije. Možeš da šeniš na klinke u prevozu bez javne osude. Ali to su ti dometi. Nemoj da se zanosiš. Ako se neka i zajebe, brzo će provaliti kakav si glupan i da postoji masa momaka interesantnijih od tebe. To neću biti ja. To će biti Fender fazon

Tri najveca porodilista su na Savskom Vencu gluperdo glupa aj mrs u tri picke materine vise

'50te, batice maleni

Ali meni su okej ovakvi. To je taj Djoks stajl. Polutanski. Psovački. Kretenski. Lima, što si prso toliko? Prva generacija pjur bg_djana?

Skudeto odakle si ozb

otkud bi on znao kad je krcunov mali

Škudeto beogradžanin ide i uzima bosancima sve što imaju dok sjede i piju čaj
https://www.youtube.com/watch?v=7D1BdshKYV4

Kiki bombonice, imaš pvt