Prijava

Nisam uspeo ni da postavim željenu formaciju za ovo kolo, ostao ovaj rendom raspored. Golmane bih sigurno rotirao, Salah bi mi bio kapiten i Ostin bi mi sigurno igrao. Ali zato bih ovog iz Palasa verovatno ostavio na klupi.

https://i.imgur.com/4fgFjwx.png

Plidu, jebem ti sestru

Najsmesnije kad ti neki random lik opsuje sestru a nit zna ko si. Jado mogu te kupiti sa porodicom, zivis u jebenoj srbiji bre ti si niza klasa

Takvi ko ti ne mogu nagazit Beč ali rado bih te pozvao da mi lizes tabane kad ih onako vlazne izvucem iz hermes mokasina. Sirotinjo jebena, vise sam para video do 13 godine nego sto bi ti da zivis jos 300

el te zovu biceps imate li leba u crevu

Hahaha stevan jebeno najsirotinjskije ime na svetu. Pre ne bih dao ime detetu ono drzao ga na lancu nego ga nazvao stevan hahha. Al dobro to je taj sirotinjski mentalitet, tako svi u njegovom selu, svi su stevani jebeni

Takvi ko ti mi ljube djonove stevane kada dodjem u vase selo da vas nahranim..spermom haha

brt ne pokazuj triger jebace te prejako

Pa mogu mu dati instagram da vidi kako se zivi u Beču, da vidi dalje od svog sela. Da vidi kako jedan nezaposleni dvadesetogodinjak uziva u zivotu

Bombas ne moze niko mene da jebe jer ja imam zivot izvan ovoga razumes, da me jebe neka sirotinja bre pa meni su baby sedalicu montirali u s klasu 90tih dok je on jeo krompir corbu u podrumu 78 dana.

los pokusaj trola brt, trol nije kad lazes

Ja sam najbogatiji decak na sajtu

Ali zato bih ovog iz Palasa verovatno ostavio na klupi.

Мени је тај тек трећа измена, а гледам додано му још 3 поена на ових 9, те сад има 12. Ко ме јебе што сам успео да поставим жељену формацију...

šaćiri je bombica, šteta što ne startuje

Zasto je de brujne na klupi

https://i.imgur.com/g4DRUaU.png

Oce li izmena koja da mi se napravi majku joj jebem u po picke

Ti si super prošao meni na klupi dva defanzivca sa 12 i 15 bodova bez šanse da uđu.

kejn odmah napolje, usli wilson, iheanaco i aguero, vezni red mane, salah, pogba, kante, odbrana aspilikueta, ovaj novi iz sitija sto se pokazao danas, i fertongen, na golu ederson, odmah je pao divlji karton