Prijava

O dolasku Jankovića u KK Partizan, I deo

bombas
Sa Jankovicem se prica vec dve nedelje, ali postoji veliki otpor njegovom dolasku, jeo je nesto govna, velicao limenkare i tako to, takp da sumnjam da ce Ostoja stisnuti muda i dovesti ga preko ovakvih kao sto sam ja.

pre 41 minut

II deo

bombas
Uzgred, postoji prica za jednog mladjeg limenkara za kojeg provereno znam da je nas, prqvi grobar, panker i antinaprednjak, knjige cita dosta, e zbog njega ce ubica premijera pojesti muda. Necu o imenima.

pre 39 minuta

cenim tvoju srcanost, samo ce biti sladje

HAHAHAHAH kako je slatka ta vasa prepirka; mislim da i ako te ikad nadje, samo ce te pocastiti pivom

Dugo nije postojao ovakav rivalitet, jeste li svesni da je ovo duel bob rock vs bombas od pre 9 meseci sig

nema ovde nikakvog rivaliteta, ovde imas mene i jednu uplasenu zivotinju koja ne zna gde udara, ali ga razumem jer bih i ja bio uplasen, prestravljen

Bilo je duže pauze, izgladili smo odnose kad sam ponovo zaratio sa psetoijem, nakon što smo obojica pišali po bombiju. Ne bi ni došlo do obnavljanja sukoba da mi ni nije prvi uputio prozivku, ali ako želi rat, imaće ga

Sad su se svi savezi raspali, osnovan je tek jedan nov, čekaoničarski, ali on je potpuno irelevantan faktor na forumu. Trenutno se svi rokaju medjusobno

Samo udri, nemoj samo da nestanes sa sajta u naredna tri dana. Dokazi da imas muda.

Nije isključeno jerbo imam važnijih stvari i obaveza u životu od prskanja po bombiju

Ja recimo tipujem da ces pobeci u rekordnom roku, spaliti kompjuter i telefone ukinuti prikljucak za interent. Ali ti savetujem da to ne radis, trebace ti pare.

Napad paranoje, lekari imaj te milosti

bombas
Ja recimo tipujem da ces pobeci u rekordnom roku, spaliti kompjuter i telefone ukinuti prikljucak za interent. Ali ti savetujem da to ne radis, trebace ti pare.

pre 3 minuta

Ja nikad ne lazem, imacemo priliku da vidimo. Pise se imajte uzgred.

Slagao si još koliko sinoć kad si rekao da ne stojiš iza skripte

Dragane, ne znaš sa kakvim se zlom hvataš, usraću ti se u život Dragane
https://vukajlija.com/recnik/autori/158618/komentari

haha gagi78, pa koliko ih imas jebeno... poslacu ti bas jednog gagija, on voli takve

Na ciganskoj temi

bombas
samo da obavestim, razbijanje delija ide po planu, mnogo bolje nego je planirano. Infiltrirani ljudi unose zabunu, svadju i sve ostalo, sever je vec dobrano podeljen i razbijen, a za ostatak nece trebati dugo...

pre 2 sata

Ljudi ako vam nije problem da mi ukratko objasnite prepirku između ove dvoice.

Sa Jankovicem se prica vec dve nedelje, ali postoji veliki otpor njegovom dolasku, jeo je nesto govna, velicao limenkare i tako to, takp da sumnjam da ce Ostoja stisnuti muda i dovesti ga preko ovakvih kao sto sam ja

takp da sumnjam da ce Ostoja stisnuti muda i dovesti ga preko ovakvih kao sto sam ja

preko ovakvih kao sto sam ja

Hahahahhahahahahahahahahhahahah