Prijava

Kashof

Hahahahhahahahahahahahahhahahah

Haha nije smesno uopste nego tacno, uostalom ne verujem da si kao ispodprosecan autor sa onakvim skorom merodavan da ocenjujes sta je smesno, verovatno se davis na kursadzije i muju i hasu, hahahahaha

Ajdemi popuši ahahah :D

haha, da, rekoh ti...

Jahtunže što njištiš NJIII

Bombaš je dobar dečko

Musli kiler
Bombaš je dobar dečko

Potpisujem. Kašane jebem li ti majku za ovo prozivanje starih i bolesnih lica.

sta sam docekao lele, lele, svi sa teme da se sakupe ne mogu da napisu definiciju, a rasprdeli se ko da im je ovo farma ili kursadzije

Čovek je duhovit onoliko koliki mu je odnos plusića prema broju definisa na humorističkom sajtu vukajlije, i nikako drugačije se nečija duhovitost ne može odrediti!!!

apsolutno Djota, kako drugacije hahaha

Djota ima 16 definisa i 584 plusa

Ni ja nisam za bacanje

Haha da masane, ti i Djota sve sto ste izasrali za svo vreme na vukajlija ja imam vise pluseva na jednu definiciju nego vas dvojica da saberete sve

kapiras kolika je to nadmoc i da samo moja dobra dusa nalaze da vam se uopste obracam iako nismo ista liga

Ja sam ovde tri meseca, bez ismevanja molim

dobro, veca si liga od Djote, priznajem, trenutno se koljes sa Bulbudercem u zoni, dok Djota bije ljute bitke u opstinskoj ligi zapad Mrcajevci

Hahahahaha Bombas definitivno u top 3 autora na sajtu trenutno

Da, hahaha, najjace mi kao Djota ima vas jos koji kao pa sta jbt koje su definicije merilo. pa jok jebote zamisli dodjes u Partizan i kazes treneru e koji su to fazoni da se gleda ko moze da trci i da igra fudbal da ima privilegije hahahahahaha