Prijava

Pa gde sad da otvoris temu, vidis da je umro sajt. Doduse, jedino ga ti mozes oziveti sa nekom budalastinom aka teorija zavere.

Kakav smarač ovaj govnaš..

Pliduuuu :* bezobraznice

да ли сте свесни да је ово слика неке инстаграмуше

Сплаварке Марко, сплаварке.
А да Роберто је жестоки тролер, знао он то.

posaljite mi na pp ip adresu ovog mangupa Bob Rocka aka Teca aka Jahtung aka Roberto... Bokseru, duzan si mi.

Opa pasce trosarina? Otac od 40+ zeli da se bije sa dvadeset i kusur godina likom? Ma nije dripac propali uopste, gospodin za primer

hah trosarina, to vi tako kazete... samo cemo videti da li je drcan mangup kako izgleda... uvredio je preko 50 ljudi da sam ja izbrojao ovde, deluje da je veliki mangup.

Ajde da utvrdimo pravila tuce, bob ne sme da sutira bombasa u metalni kuk, a bombas ne sme na boba da nasrce svojim kurcem od 2.7cm

ma ko si ti gmizavče gambi, sa lepim društvom si se udružio budaletino... psovao je majke i sestre nedužnim ljudima na vukajliji, sramota je da se ližeš sa takvima bitango

Jadni mi psovao nam majke :(
Boze kakva tragedija, kakav zlocinac :((

opsovao je čoveku osobu koja nije među živima, čovek mu je prećutao i nije mu ništa rekao, nije mu se ni obratio uopšte, nego slepčina bezobrazna iz čistog mira... samo ga gledam mesecima šta radi, a ti se stidi budaletino da takvu priču podržavaš

evo ti ga i ovde, da znaš za dupli nalog da podelite
https://vukajlija.com/recnik/autori/322981

psovao je majke i sestre nedužnim ljudima na vukajliji

ako je tako zasto onda nije u zatvoru???

Zaista, Vucicu reaguj majke je psovao!!

Zasto jebeno imate potrebu da merite kite medjusobno svaki jebeni dan na ovom proplalom sajtu? Razumeo bih da imate po 15 godina, ali matori konji se zabedjuju po forumu oko nekih trivija, sad kad je stanje u drzavi jebeno da jebenije ne moze da bude. Pa ne, stvarno Vucic treba da nas jebe jos i gore nego sad majke mi, nismo za bolje.

e bombas ionako sve ozbiljno dozivljava, nemojte vise svisnuce covek

skriptaši su mi poslali ovo pew nwkoliko dana kad si počeo da gmižeš po forumu gambika

i rekli su mi da si bio veoma aktivan posle uputstqava koje si dobio
https://i.imgur.com/ySSQgXQ.jpg

Gospodine Milose Ga......., najebao si

ja danas krenuo na bazen i poneo 300 din za ulazi i kafu, onaj sto prodaje karte mi kaze da je karta 250 din.strasno kakva otimacina.nabildovani i istetovirani brdjani su uticajni ljudi, krem drustva.kad je stanje tako katastrofalno imam predlog.jel hocete vi sa vuke da prodajete drogu.da skupimo svi pare zajedno i kupimo vecu kolicinu?