Prijava

još štošta sam dobio gambika od skriptaša, evo ti ga labo prijatelj
https://i.imgur.com/JPFzYSy.jpg

Hahahah Bombi ja sam samo preuzeo sliku od njega, sve piše...
Ako hoćeš dodji kod mene u Bujanovac na rakijanje, nije lepo tući se

Auu koliko su prso sa mozgom, svaki autor ti je Bob, jel ga sanjaš cesto?

ne, što se mene tiče ponižen je dovoljno, ali zbog drugih će najebati i on i gospodin koji nosi deo prezimena u nicku, da mu ne kačim sad fb profil

Haha jeste ja sam ti da lupam minuse rucno sa 1000 naloga, hoces da okacim tvoj odgovor? :)

pa ja znam da su me uklonili.zato sad ucim Python, prog jezik hakera.kad naucim osveticu se

nemam ja nikakav odgovor, samo nastavi sa lažima jer sa tim nemam nikakve veze, ali ljudi mi daju svašta ovde iznenadio bi se... a ti kači šta hoćeš, boli me kurac

Ja sam Labo Prvi počeo sa 3 laoga da ti lupam minuse, jbg smešna mi je bila tvoja reakcija.

to je taj gambika koji hoće da se uništi sve, a gmiže ovde kao pacov po ceo dan i misli da se neko potresa na njegove ljigavštine

vec sam provalio u bazu podataka sve znam

Nisam ti bas na svaku defku uadrio - , na 2 obavezno plus

sve su mi dali skriptasi, kad nisam pao ko je sve minusirao ljude, sve ima na mejlovima po izvestajima, a ovde glume ludilo govna licemerna pojedina, ali nema veze ja dobro znam ko je ko, cekam samo bob rokov ip

Hahahah što se Bombi zamajuješ ko ćopav oko tikve, da ne obraćaš pažnju odavno bi on odustao od Vuke...

samo nek neko isporuci ip adresu (ne sumnjam da cu dobiti kao i sve do sada) imam ja dosta obozavalaca ovde za divno cudo:)

a jbg bilo je zanimljivo dok je bio bob rock, nije toliko smarao ono bio je toksičan ali nije pravio ovoliko duplih da proziva, i bio je nekako ziv sajt jebes mu mater.

ali vidis i gambija pickicu malu, glumi neko ludilo ovde, a ide da sjebe sajt nacisto kakav ljigavac

i jos udario na mene (bombas) ,a ne zna koliko prijatelja imam medju bivsim i sadasnjim modovima

Ono baš nerealne spike vodite ovde hahaha

Eee, pička ti materina, jadniče.. drukaš Gambija, a dečko ti pomogao oko skripte.. onda kad si tražio da ti šaljemo duple naloge, hteo sam da ti ih pošaljem ali sam odustao od toga kad si počeo da minusiraš sve redom po forumu, bez obzira da li je zaslužio ili ne i ti mi pričaš o nekom osećaju za pravdu hahah aj beži u kuras.. debilu matori..

e to mu stvarno ne treba, gamby je mogao da ima finu priču

Pičke jedne da ste me zapratili sa svakog duplog koji ste napravili stigao bih Straju do sada...