Prijava

Dragi Vukajlijaši,

Pošto poslednjih nedelja vidim veliki broj poziva da se vratim na sajt, kako na društvenim mrežama, tako i na forumu, odlučio sam da vam izađem u susret.

Uplatom proizvoljne sume na moj PayPal, ja ću novoj afirmaciji ovog sajta doprineti novom definicijom najvišeg mogućeg kvaliteta. Prilikom uplate možete navesti i sledeći podatak:

- "SLENG" za definiciju nedefinisanog slenga
- "POŠALICA" za krateže i igre rečima
- "SLENG +" sleng sa dugačkim primerom
- "NICK taj i taj" šaljiva definicija o određenom autoru sa sajta
- "ESEJ" duže definicije na slobodnu temu (minimum 5€)

Takođe napišite i vaš nadimak prilikom transfera novca, kako bi u prvom komentaru nakon definicije mogao da napišem posvetu.

Sve uplate možete sa vašeg PayPal naloga slati na adresu agilni@gmail.com (svaki spem u vidu slanja običnog mejla na navedenu adresu će biti prijavljivan Guglu).

Hvala!

P.S. Molim da budete strpljivi, pošto očekujem veliki broj uplata, pa će rok za definisanje biti između 5 i 10 dana.

meni platite da napustim sajt ololo

Izvini brate nema se :(. Srećno sa ovim.

Nadam se da će neko drugo platiti

Hvala na podršci! Poštujem situaciju.

Skupljam za neko putovanje u septembru, plus nemam paypal

Može meni jedan esej na temu život jednog midžeta xd

Ako neko poželi da me časti napiši nešto šaljivo o meni

Evo ja sam pesmicu napisao
Komsija masan
U krevetu je strasan
I kada objašnjava kurvi da mora izaći iz stana
On je vrlo jasan

Ajd da mi neku pesmicu otpevaš na uvce, pa i da platim, ovako dobiš đoku.
Loš trol, od mene minus, i prijavljeno za brisanje.

Može meni sleng +, nešto o Napoleonu i Žozefininoj sisi, nanosomija se u primeru podrazumeva a i mislim da je uplata već prošla.

Ja sam ejakulirao u gace samim pojavljivanjem Agilnog na sajtu.

Proizvoljne sume? I šta, sad ti neko uplati 1E, sa naznakom nick taj-i-taj i ti ga ovekovečiš za jednu četvrtinu sa sirom?
Cenovna politika ti ne valja...

Agilni daj procenat stevci da ti odabira, tako ces biti trazeniji

20e za 4 defke, jel pošteno?

Gamby kako ti je dobra ova defka, ako sam te ikad uvredio, oprosti mi katrin gambin

Melis, ne uspevam da ti primetim ikakav legitimitet i da mi se obraćaš bez persiranja, a kamoli da na ovom sajtu nešto moje predlažeš da se briše.

Vagilni, kako ste?