Prijava

објасните мени јуноши, јел битно да знамо ко је агилни или?

Agilni totalno neintersantan lik. Pomesao sam ga sa Bruceom koji je bogotac

Neću nikad da zaboravim kad mi je kao mod obrisao perfektnu defku, na drugom nalogu.
Razlog: suviše je dobra za početnika(nisi sam mogao da je smisliš)...

Ja ne objašnjavam svoje postupke, pomešao si me s nekim.

по ових пар уписа агилног закључујем да је, по америчкој номенклатури, душбег, по нашој сукленџа. можда је то скеч, као интернет персона, онда подржавам

sa Bruceom koji je bogotac

Tebra, ovo me baš onako žešće trigeruje, toliko da sam morao da se prebacim iz snajper "majav na prozoru" moda u aktivni "majav zove muriju" moda

Nemoj više ovakve stvari da radiš, buraz

Mesecima sam ovde vodio kampanju da ga smenimo svojevremeno zbog njegovog forsiranja penzionerskog humora prikladnog za šah-klub, obesmišljavaš nam trud i revoluciju ovakvim izjavama

Mojne

Pročitao sam naslov teme "Platite mi da pišnem na vas".

Znam druze ali u onih 1800 defki se mora naci dobra, nemoj tako bas

Melis, ne uspevam da ti primetim ikakav legitimitet i da mi se obraćaš bez persiranja, a kamoli da na ovom sajtu nešto moje predlažeš da se briše.

Agilni, da pogledaš malo bolje, možda bi i video nešto osim svog nosa koji para oblake. A ti meni komotno možeš da obrišeš rč, nije baš baršunast i flafičast kao tvoj, ali ne sumnjam da ćeš se snaći.

мелис ово је баш била руки прозивка

Napadni ga da je midžet koji se ne bi ni oženio da mu nije bilo vukajlije

Nisam upućen u privatne stvari autora Agilnog. Nemam razlog da ga napadam zbog visine i bračnog statusa. Samo zbog lošeg trolovanja.

Buraz, ne može to tako mekano, tako se ne razgovara ovde, osim ukoliko nisi neki tupavi, metiljavi isprdak tipa niktov

Ne brt, ti ćeš da mi kažeš kako ću s kim da razgovaram. Imam godina internet staža više nego ti godina. Pali.

Roberto, koji god isprdak da si na originalu... Midžet jesam, ali opet nedostižnih visina za tvoje pojmove. A ovo ostalo potvrđuje da ne znaš o čemu pričaš, što je normalno za niža bića da se služe tom nekom Happy TV retorikom, posebno kad je neistina udarni argument. Bojim se da ću imati problem da te primetim u nastavku teme.

Agilni ajde da se prijavimo da pisemo za tarzaniju kontam da se oni ubijaju od para

Hahah, pa što onda padaš u vatru ovoliko, ako nisam u pravu, baštenski patuljče?
Inače,

Midžet jesam,

ali opet nedostižnih visina

https://i.giphy.com/media/3ohhwmOnflHOU3iD7i/source.gif

Кад може Марина Туцаковић, што не би могао и неко од нас да пише за паре?

Realno, i Marina i mi pišemo iz toaleta...