Prijava

plidua istagerovalo ovo: sTa Ce BiTi sa BiH SuTrA

jovo sti to otkrio miljanova ovijeh dana?

Znao sam za njega odavno, ali mi palo napamet da napišem da je i on rekao koju pozitivnu o Albancima, jer vidim ovdje ih se drži za divljačko pleme nesposobno da napravi državu.

cu jove, pa nisu isto siptari i albanci

otpl odnos ko drugosrbi sto gledaju srbe van srb (da ne kazem kruga dvoike)

Šiptari, to je albanska riječ za Albance. Albanija na albanskom se zove Shqipëria.

pa koga boli kurac za to, poenta je kako ih mi zovemo (oznacavamo) to se promenilo bukv

rekao koju pozitivnu o Albancima

skoro sve sto je rekao je izuzetno pozitivno, albanci i shqiptary osim jezika nemaju bas toliko toga zajednickog, u smislu mentaliteta, kulture pa i fizickog izgleda.

Sta mi bre ovde uzdizes siptariju Jovo, jesi li cist ti druze, voimja oca

ne znam da je obicaj da se jebe majka albanska bukv

jeste jovo to za poreklo reci ali iz nekog razloga vekovi odvojenog zivljenja albanaca iz albanije i albanaca sa kosova su napravili ogroman jaz sto se tice ovih stvari koje sam naveo

nisam strucnjak da objasnim novonastale razlike ali je vrv medjusobno parenje sa magarcima i pripadnicima romske nacionalnosti malo uticalo na to

Sta mi bre ovde uzdizes siptariju Jovo

Baš, to se od mene očekivalo ali Jovo nakon podrske pederima, opet preuzima moju ulogu. Sta je iduce, da branis bosniakse aa

Vidis li Plidu moj dobri koliko drugosrblja ovde

Mako Miljanov o Albancima

"Albanci imaju lijepe pjesme.Pjevaju jos vise nego mi, njihove pjesme su raznovrsnije. Opjevaju cak i junastvo svoga neprijatelja od koga su bili tuceni i odaju mu zasluzenu hvalu.Ja volim Albance.To je hrabar i posten narod, premda neobrazovan i ponekad surov."

MISLJENJA, KRITIKE, SUGESTIJE, galantni kreni ti xd

"Albanci imaju lijepe pjesme.Pjevaju jos vise nego mi, njihove pjesme su raznovrsnije. Opjevaju cak i junastvo svoga neprijatelja od koga su bili tuceni i odaju mu zasluzenu hvalu.Ja volim Albance.To je hrabar i posten narod, premda neobrazovan i ponekad surov."

solidna urinacia po mejmunima lolo

Marko Miljanov o arbanasima i oruzju

Na primer,ako idete putem,pa mu taknes pusku tvojom puskom,ali rukom,ostro ce ti rec':"sto mi pusku tices?".Treba ti se pravdat' ali zlo docekat'. Bivalo je da gleda jedan drugome pusku,pa kad bi mu otvorio ognjivce,i vidio mu naprsni,on mu rece:"Zar ti gledas bi li moja puska uzdila? No,jevo,ja cu te uvjerit'!" I upali u njega te ga za toliko ubije..

Jos jedan biser bacam pred svinje

"Jer su oni otud i dobili ime Arnaut;a to,kako je pita necesov car,kad mu je vojska pred neprijateljem bjezala,a Arnauti su izginuli,i car ji' je reka',zasto i oni ne bjeze;netko mu je reka:"njima je muka".Oni su kazali caru:"Ovo su od one zemlje sto si ji' vidio da i' je muka nazad" a to izgovara rijec "Arnaut" Arnaut=u perskijskom i arapskom jeziku,koji je sastavni deo turskoga knjizevnoga jezika,ima nesto slicno ovom tumacenju jer je AR= vrati se,ENNA=mi,UDLJ(UT)= natrag

Ugl ne morate da citate sve u fulu matori

vekovi odvojenog zivljenja albanaca iz albanije i albanaca sa kosova su napravili ogroman jaz sto se tice ovih stvari koje sam naveo

Kako vijekovi odvojenog života kad su do početka dvadesetog vijeka i jedni i drugi bukvalno vijekovima živjeli u istoj državi: Turskoj.

Kako vijekovi odvojenog života kad su do početka dvadesetog vijeka i jedni i drugi bukvalno vijekovima živjeli u istoj državi: Turskoj.

Hahaha jovor be like: ma sve su to turci

ajde bre dosta 20-30 dina da dobijes razlike (montinigeri, plidui, drugosrbi) cu sad potrebni

V I J E K O V I
I
J
E
K
O
V
I